Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Madeleine McCann: Kaçırtan yüzük bağlantısı

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:05

Description

Joana Cipriano 12 Eylül 2004 tarihinde Algarve’deki Portimao yakınlarındaki Figueira köyünden kaybolduğunda sekiz yaşındaydı.
Annesi Leonor ve amcası Joao Cipriano, cinayeti için 16 yıl hapsedildi. Ancak mahkumiyetini devirmek için savaşmakta olan Leonor, davasını bu hafta Portekiz mahkemesine çıkarılacak
Sansasyonel iddiaları, çocuk kaçakçılığı halkasının bölgede aktif olduğunu ve Mayıs 2007’de Praia da Luz’daki evinden Madeleine’i kaçırmış olabileceğini ortaya koyuyor.
Leonor’un ortağı Antonio Silva, Joao Cipriano’nın geçen yıl Mayıs ayında yaptığı açıklamada, bağımsızlığını sert ilaçlara yatırmak için para toplamak için onu satmak istediği için Joana’nın kaybolmasının tek sorumlusunun kendisinin olduğunu itiraf ettiğini söyledi.
Pazar Express tarafından görülen Silva’nın açıklaması: “Polis, Figueira’daki birçok söylentiyi her zaman araştırmayı reddetti, çünkü suçlular kızı almaya cazip gelecekti. ”

    İngiliz kriminolog ve çocuk koruma uzmanı Mark Williams-Thomas, Joana’nın davasının yeniden açılması ve bunun Madeleine’in ortadan kaybolmasıyla bağlantılı olup olmadığının araştırılması için çağrıda bulundu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.