Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Madeleine polis dosyaları kapanıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:40

Description

Kıdemli Leicestershire Polis memurları, Mayıs 2007’de bir Portekiz tatil beldesinden kaybolduğu için yürümeye başlayan çocuğu arayanların koordinasyonunda rollerini sıkı bir şekilde dile getirdi.
Ancak yetkili analistler, topladıkları bilgilerin kütlelerini ayrıntılı olarak açıklayan bir liste hazırladılar ve bunlardan herhangi birisini halka açıklayıp bırakmayacaklarını düşündüler.
Evrak işleri, bakanlarla yazışmalara, polis toplantılarının tutanaklarına, yol göstericilerin detaylarına ve McCann ailesinden gelen mektupların kopyalarına görene kadar her şeyi içeriyor.
Leicestershire Polisi, soruşturma devam ederken herhangi bir bilgi yayınlamayacaklarını ve soruşturmalarının taktiklerini açıklamayacaklarını söyledi. Fakat iç belgeler, bazı belgelerin sonunda yayınlanabileceğini önermektedir.
Madeleine McCann’ın ortadan kaybolmasıyla ilgili soruşturmaya ilişkin her şey sürmekte iken serbest bırakılmayacaklarını belirttiler.
“Madeleine’nin ortadan kaybolması koşulları tam olarak biliniyorsa ve ilgili kişi / kişiler adalete teslim edildiğinde ve herhangi bir temyiz için uygun bir süre geçtiğinde, polis taktiklerini açığa çıkarmayan bazı materyalleri serbest bırakma düşüncesi verilebilir. ”
Leicestershire, Rothley’den Madeleine, dördüncü doğum gününden dokuz gün önce, 3 Mayıs 2007’de Praia da Luz’dan kaçtı.
Kaybolmasıyla ilgili bir soruşturma, Leicestershire Polisi tarafından desteklenen Portekiz polisi tarafından gerçekleştirildi.
Kuvvet, İngiliz sorgularını Kod İşlem Adı Görevi altında koordine etmekten sorumludur.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.