Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Madencilik: Bir delikteyken kazmayı kes

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:06 pm

Escort İlan Açıklaması

Avustralya’daki demir cevheri operasyonlarının tartışmalı bir şekilde birleşmesinden yaklaşık 16 ay sonra, dün onu gömdüler.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Tek sürpriz, uzun zaman önce karar vermemiş olmalarıydı, bu yüzden plana karşı yoğun bir şekilde yoğun bir tutum vardı.
Avrupa, Avustralya, Japonya, Kore ve Almanya’daki regülatörler endişelerini dile getirirken, büyük çelik üreticileri iki ta- rafta çalışan iki üreticiden derin bir şekilde mutsuzdular. Buna ek olarak, iki şirketteki hissedarlar bunlara kapılmamıştı, en azından analistlerin planlanan 10 milyar dolarlık (6,3 milyar dolar) tasarruf nereden geldiğini görmek için uğraşıyorlardı. Sorun her iki şirket de o kadar muazzam ki, düzenleyicilerle çatışmaya girmeyen anlaşmalar bulmak zor.

    BHP patronu Marius Kloppers, Kanada’daki Potash Corp’u izlediği sırada koluna başka bir kart daha ekledi ancak Rio’daki mevkidaşı Tom Albanese’in henüz bir Plan B’ye gelmediğini söyledi.
Şansölye George Osborne, yarının harcama planlarını hazırlarken iş topluluğunun arkasında toplanmasından hiç şüphelenmeyecek.
Dün, Asda ve Marks

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.