Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mallinder Munster için Murray’e inanıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:30

Description

Yasalar geçen hafta kasık zorlaması sebebiyle çekildi. Ancak Murray, 2009 Lions’tan uzaklaştıran ciddi bir ayak bileği yaralanmasından kurtulurken, dini inancının onu Sabbath’da oynamasına izin vermediğini çözdükten sonra asla oynamayacaktı.
İlke kararı İskoç pervanesi Murray tarafından sempatik bir biçimde kabul edildi. Mallinder, Brian Mujati, Santiago Bonorino ve Bonorino’nun emekli emekliliği Darren Morris’ten bu yana yüksek kalitede bir kapak örtüsünün olmasını sağladı.
Murray, Andy Robinson’un İskoçya kadrosunda Çarşamba günü aday gösterildi. Antrenör, Pazar günü iki hafta Fransa’nın Murrayfield kentinde düzenlenecek olan İskoçya Altı Milletvekili için seçilemeyeceğini biliyor. Bu, Murray’in iyi bir oyuncunun yanı sıra dindar bir kişi olarak saygı görüp görmediğini yansıtıyor.

    Mallinder, “Buraya başka bir yerden daha çok rastlamaktayız” dedi. Neyse ki antrenör için Northampton cumarteside oynama eğilimindedir. “Temelde İsa’dan sonra hiç bir şey ya da hiçbir şey yok” dedi Murray. “Hıristiyanlığı seçip seçmeye inanmıyorum. Kutsal Kitap’ın Tanrı’nın sözü olduğuna inanıyorum, bundan kaçınıyorum ki? “O, 10 Emre’nin dördüncü bölümüne atıfta bulunuyor -” Şabat Günü’nü kutsal tutmak için hatırla “- o zamandan beri rahatsız edici bir tedbir aldı inancı 2005 yılında yeniden doğdu.
Geçtiğimiz Mart ayında üç yıl uzattığı Northampton sözleşmesine, Pazar serbest bırakan büyük bir kanatçık Michael Jones da aynı duruşu ve diğer birçok anıtsal oyunların yanı sıra Avustralya’da kaybedilen 1991 Dünya Kupası yarı final Yeni Zelanda’sını kaçırdığına inanıyor. . Murray Perpignan’a karşı oynamakla kalmadı, aynı zamanda televizyonda da izlemedi. “Herkes çok anlayışlı ve durumdan memnunum” dedi. “Ertesi gün onu izledim, oyunu analiz ettim, yine de ekibimi destekliyorum.”

    Elbette böyle bir vesayeti kaçırmakta pişmanlık duymak zorunda kaldı mıydı? “Tamam diyorsa, eğer sorun yoksa” dedi. Öyleyse fedakarlık yapılıyorsa, yapılması gereken şey budur. Glasgow’la geçirdiği günlerden beri, Murray, Leicester’in 2007 tarafının 15 mevsimde kravat kazandığı tek Avrupalı ​​ziyaretçinin kaldığı Thomond Park’ın korkunç ambiyansını yaşayan tek Saint’dir.
“Oyun oynamaktan çok heyecanlıyım ve kulüp için çok büyük bir oyun” dedi. “Kazanabileceğimize inanmazsak, evde de kalabiliriz.” Ya da belki de Tanrı’nın eline bırakabiliriz. Murray çoktan onun kaderinin ilahi olduğuna, insanlığın aksine, dikte edildiğine karar vermiştir. Geçtiğimiz yaz Güney Afrika’daki Lions turu onun dikkatini çekiyor. Murray, Test ön sırası için favori olmaya başladı, ancak ilk Testten önce Port Elizabeth’de hafta ortası Güney Kings maçına seçilmesi hırsının yerine getirilmediğini gösterdi.

    Dört gün sonra Phil Vickery Durban’da Tendai Mtawarira tarafından üzerinde çalışıldığı zaman Murray, stabilize vidalar takılı ve beklenen altı aylık düzelme ile operasyona ihtiyaç duyan çatlamış ve yerinden oynatılmış bir bileği ile tur kapalıydı. İskoçya 14 ay önce Springboks’u kaybettiğinde Murray Mtawarira’ya saklanıyordu. Başka herhangi bir oyuncunun olayların böyle bir dönüşünde kendisinin yanında olacağını varsaymak makul olur.
Dört buçuk aydır oynayan Murray değil. “Gelince geliyorum” dedi. “Geçmişte çok fazla yaralanma yaşadım, bu yüzden onunla uğraşıyorum. Bu, hayatımın bir başka aşamasında, üstesinden gelmek için bir başka zorluk. Test maçlarına gitmemek hayal kırıklığına uğramıştı, ancak gerçekleşmesi de buydu. İncil’in Tanrısı, dünyada olan her şeyi kontrol ediyor. Her şey bir sebeple olur ve en iyi sonucu almaya devam edecektir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.