Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Maloney için eski firma showdown Celt atlamak

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:00 pm

Escort İlan Açıklaması

Scottish International, Dundee United’ın hafta sonu galibiyetini kazanmak için sakatlanan kaptan Scott Brown’a girme şansıydı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Lennon Maloney onurunu hak ediyor ve Brown ayak bileği problemlerinden geri dönerken birkaç ay boyunca kol bandını koruyacak.
Lennon dedi ki: Armband’ı tutacak ve eğer takımı Dundee United’a karşı yaptıkları gibi oynayacaksa, her hafta onu alacak.
Shaun, akademiden geldi. Kendisi bir Kelt oyuncusuydu ve kapalıydı, Aston Villa’da büyüdüğünü biliyorum, birkaç mevsim için şimdi. Bu sezon büyük olgunluk ve tutarlılık gösterdi.

    Shaun, taraftarlarla özdeşleştirebileceği bir oyuncudur. Olgun, 27 yaşındadır. Diğer oyuncuların saygı duyduğu bir oyuncudur.
Lennon, küçük bir forvetin, bir Achilles sakatlığıyla baş döndürücü bir büyünün ardından en iyi forma dönüşüne olan sevgisini memnuniyetle karşıladı.
Maloney, İsveçli Daniel Majstorovic ve Glenn Loovens’un önüne geçti.
“Armband’ı vermek için iki ya da üç tane seçebilirdik ama onun yaralanmalarından ve kariyerinin bu sinir bozucu kısmından geri dönme şeklini düşündük, sadece oyuncular için değil, taraftarlar için de iyi bir rol model olduğunu hissettik. Kelt patronu açıkladı.

    O da geldi ve çok iyi oynadı. ”
Celtic’in Dundee United’deki geç kazanması, Eski Firmanın, yüzde 100 kayıtlarını savunmak için Parkhead çatışmasına girmesi anlamına geliyor.
Lennon, ekibinin İskoç top-uçuşundaki tek takım olduğunu ve mükemmel bir SPL rekorunun Pazar günü son düdüğünü yaptığını umuyor.
“Şeyler hakkında düşünmek zorundayız. Lennon, XI’yi sorduğunda itiraf etti. Dün Rangers’u izlemeye gittim ve ikinci yarıda çok etkilendiler. Takımlar ligde çok büyük bir tutarlılık gösterdi ve bu hafta sonu bir şeyler vermek zorunda kaldı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.