Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Manchester United krizi: Sir Alex Ferguson sarsıldı ama hala bir darbe vuruldu

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:38 pm

Escort İlan Açıklaması

Sir Alex Ferguson’un daha önce görülmemiş ve duygusal bir görünümünün ardından, taraftarların, o kadar güçlü bir şekilde reddettiği kırmızı gömleği giydiği görüşünü kabul etmeleri mümkün değildir.
Yapsa bile, artık oynamak istemediği bir takımda uzun süre takılabileceği düşünülemez.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Yöneticiye karşı bir isyan ışığı işareti olarak öne çıkacak, her eylemi yorumlamaya hazır.
Son hali göz önüne alındığında, yine de herhangi bir anlamlı etkiyle performans gösteremez. Ve eğer saat, Ocak ayında bir kalkışa kadar sayarken yanda olsaydı, hayal kırıklığı ve mutsuzluğu, bu günlerde sahadaki ortak ifadeleri olan bu şaşkınlıklardan ve yılanlardan her biri tarafından aktarılırdı.

    Yüce, yıkıcı bir karmaşa olabilir.
Stark finansal gerçekliği, Rooney’nin bir sonraki transfer penceresinde satılmasını şart koşar. Ferguson’un yorumları acı çekiyor ve pişmanlık duyuyordu, ama aynı zamanda yarı resmi bir “Satış” başlıklı “oğlanı” konusuna da dikkat çektiler. Teslim ettikleri his derinliğinin ötesine bakarsanız, büyük taburları teklif vermeye başlamak için kesinlikle davet ettiler.
Sadece bugünlerde olduğu gibi televizyonda canlı yayın yapan haber toplantılarını fırlatabilir, barların ve ofislerin gürültüsünü durdurabilir mi? Ferguson’un Old Trafford’daki adresi kesinlikle bundan haberdardı.
Şaşkınlığa itiraf eden eski sokak savaşçısı vardı – “dumbfounded” ve “şok” sözleriydi – ve bir zamanlar daha az komuta ettiği bir sporun yolunda bu son çırpınmacı dönümde acıklı bir üzüntü vardı.

    Böyle bir canlandırıcı iletişimci için kendi içinde olağandışı olan hazırlanmış bir ifadeden okumaya başladı. Yakında pes etti ve bunun sadece kalpten düz konuşmak için çağrılan bir durum olduğuna dair bir işaret gibi görünüyordu.
Her şeyden en çarpıcı olanı, hem bu patlayıcı haftayı hem de kendi hislerini uyandıran sahne arkası olayları hakkında bilmedik bir açıklıktı. Bu, sanırım, kısmen pratik oldu çünkü şimdi kazanılacak bir PR oyunu var. Rooney’nin 14 Ağustos’ta Birleşik Devletlere verdiği demeçte yeni bir anlaşma imzalamayacağını söyleyen Ferguson, tartışmayı para ve maaş konusuna çok daha yoğun bir şekilde değiştirdi.
Bu tarih, Rooney’in fahişelerle katılımının açığa çıkmasından çok önceydi. Fergie’nin, ön sayfalarda patlamak üzere olanı bildiği ya da bilmediği, kulübün taraftarlarının durduğu kamusal alanın barında önemli bir darbe oldu.

    Mesele, kaçınılmaz olarak sahiplerin istekleri ve Ferguson’un kulübe girmesiyle ilgili sorulara yol açacaktır. Cristiano Ronaldo’nun ayrılmasından sonra, Glazer’ın devralmalarının finanse etmesinin Fergie’nin imparatorluğunu ezdiğini düşünüyor.
Rooney’in kararına yol açan Birleşik’in geleceğine dair beklentiler konusunda hayal kırıklığı yaratıyor olabilir, ancak ticari ilişkilerinin büyük ölçekli olmasına rağmen, motivasyonu iyi bir şekilde işaretlendi.
Ferguson, futbolun ham ve sert kenarlarını herkesten daha iyi ve içindeki paranın gücünü anlıyor. Old Trafford’a büyük isimler kazandırmak için onları sık sık kullandı. Fakat o kadar çok şey başardı ve merakı ve ruhunun daha iyi kısımları için akut bir his olmaksızın futbol hakkında o kadar derinden konuştu.

    Hayal kırıklığının kökleri iki kat oldu, dün açıklığa kavuştu. Rooney sadece Ferguson’u terk etmeye hazırlanmakla kalmıyor, Ferguson gezegenin en büyük sahnesine inandığını düşünüyor, ayrıca verdiği kişisel destekle de el değmemiş. Ve böylece, sırayla, Sör Matt Busby tarafından yerine konan yerin bütün ruhu ve ethos tarafından.
Bu kelimeyi güvensiz kullanmadı, ama ima edildi.
Kurallarına göre, kulübün, herkesin kişisel duygularından daha önemli olması, bir uzlaşma için yer olabileceğini umduğunu da belirtti. Bu oldukça olası değil. Futbol çok değişti. Sir Alex Ferguson’un iradesi ve gücünün ötesinde değişti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.