Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Manchester United taraftarları Fergie’nin dağınıklığı çözmesini söyledi

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:03 am

Escort İlan Açıklaması

Yeşil ve Altın anti-Glazer kampanyası ivme kaybetmiş olabilir ama şimdi hayranlarının öfkesi yönetici ve oyuncularına odaklanıyor.
Sir Alex Ferguson’un Wayne Rooney’i sahaya bırakma kararı ve yıldız oyuncusuyla olan ilişkisinin bozulmasının tartışılmasının reddedilmesi, artık moralleri sahada ve saha dışında etkiliyor.
Sürekli rotasyonlar, konsantrasyonda devam eden gecikmeler ve yıllardır herhangi bir Birleşik takımın en müthiş gösterilerindeki takımları öldürmek için endişe verici başarısızlıklar bir kış mevsiminde bir hoşnutsuzluğa işaret ediyor. Boos’un selleri, bu sezon altıncı kez berabere kaldıkları için onları selamladı.
Bu on yıl içinde ilk defa evlerinde iki gol avantajı elde etti ve kazanamadı. Albion patronu Roberto Di Matteo, o gün 3-3 berabere kalan Chelsea tarafındaydı. Açılışından on puan düştü sekiz maç 2004’ten bu yana en kötü başlangıcı temsil ediyor.

    Ferguson ve Rooney farklılıklarını çözemezlerse ve formu almazsa, United ve Chelsea – hatta Manchester City’deki “gürültülü komşular” arasında da benzer bir boşluk olabilir.
Rooney hakkındaki paranoya, televizyon ve radyo – röportaj alanlarına giren tek kişi – Ferguson’a, yardımcısı Mike Phelan’a ya da oyunculara ücretlerini ödeyen taraftarlardan haberdar edilmeyi hak eden bir konu hakkında bilgi istememeleri söylendi.
United yenilmez, ancak beş lig çekilişi üç yenilgi kadar kötüdür. Ve şimdi dört kez, üç gol iki gol avantajı kabul etti.
Rooney, Paul Scholes ile birlikte gönderildiği zaman, sol taraflı bir pozisyonda kullanıldı ve çok az bir etki yarattı. United, bir çekiliş olmaksızın beraberliği kabul ettiğinde, tek şansını ortaya attı.

    Bu mevsimde hiç değişmemişler ve bu yüzden gerçekten acı çekiyorlar – gerçek özünün gölgesi olan Rooney’den daha fazlası değil.
Nani’nin serbest atışı, hediyeyi kabul eden Javier Hernandez’in ayaklarına dökülmüştü ve ardından Dimitar Berbatov, United’ın liderliğini iki katına çıkardı.
Patrice Evra, kendi hedefini kabul etti ve Somen Tchoyi, Edwin van der Sar’ın hatasından sonra eşitlendiğinde, United’un cevapları yoktu. Birleşmiş Milletler Genel Müdürü David Gill, bankada 165 milyon £ ‘luk bir kayıp olduğunu söyleyerek 83 milyon sterlinlik bir zarara uğradığını açıkladı. Harcama ya da Chelsea – hatta City – ufukta olabilir.
Man Utd (4-4-2): Van der Sar 4; Rafael 5, Ferdinand 7, Vidic 7, Evra 6; Nani 6, Carrick 5 (Scholes 71, 5), Anderson 5 (Rooney 71, 5), Giggs 6 (Gibson 42, 5); Hernandez 5, Berbatov 6. Rezervasyon: Gibson. Goller: Hernandez 5, Nani 25.

    Batı Brom (4-5-1): Carson 5; Jara 6, Tamas 6, Olsson 6, Shorey 5; Tchoyi 6 (Thomas 69, 5), Morrison 7 (Dorrans 86), Mulumbu 6, Scharner 6, Brunt 7; Servet 6 (Bednar 78, 5). Rezervasyonunuz: Shorey, Carson. Hedefler: Evra 50 og, Tchoyi 55.
Hakem: M Jones (Cheshire).

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.