Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Marka ve Perry Hindistan’da evlenmek için

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:01 pm

Escort İlan Açıklaması

Rajasthan Tours yöneticisi Mohan Singh, şirketinin, bir Hindu düğün töreniyle Cumartesi günü başlayan altı günlük kutlama organizasyonunda yer aldığını söyledi.
Singh, İngiliz aktör-komedyen ve ABD’li pop yıldızının, 80 veya daha fazla kişinin bir kısmını düğün sonrası günlerde kaplanın mabedini gezmek için 13 araç kiraladığını söyledi.
Çiftin, yakındaki Vanyavilas ve Sher Bagh beldelerinde kalan konuklarla Aman-i-Khas beldesinde lüks bir çadırda kalacağını söyledi.
Etkinliği medyayla tartışmayı reddeden otellere özel güvenlik verildi.
Singh, “Bu, renkli bir Rajasthan düğünü olurdu ve hem Marka hem de Perry Hintli düğün kıyafetleri içinde giyinecekti” dedi.
Yerel polis, yaklaşan nikahtan haberdar olmadıklarını söyledi. Sawaimadhopur bölge polis şefi Vishnu Kant, “Kutlamalar hakkında hiçbir fikrimiz yok. Ancak, müzikal enstrümanların çalınmasına ve gece 10’dan sonra hoparlörlerin ses çıkarılmasına izin vermeyeceğiz.” Dedi.
Konukları veya vahşi hayatı rahatsız edebilecek havai fişek ve diğer gürültülü sesler de dışarıdadır. Polis şefi, “Hindistan yasalarına bağlıyız.” Dedi.
Etkinlik ayrıntılarını gizli tutmayı umut eden çift, Hindistan’da evlendiklerini ve kutlamaların bir hafta kadar süreceğini söyleyerek düğün davetiyeleri göndermişti.
Komedyen ve aktör Brand, Aralık 2009’da çiftin romantik bir tatilden keyif alırken, Hindistan’da Perry’nin Taj Mahal dışında teklifini yaptı. 25 yaşındaki Perry, Twitter’da gizlilik için temyizde bulundu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.