Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

MEP’ler% 6 harcama artışına oy veriyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:16 pm

Escort İlan Açıklaması

Avrupa Parlamentosu, beklendiği gibi, Avrupa harcamalarının artmasının, AB bütçesini ödeyen milletler tarafından büyük çaplı kemer sıkmalarının ortasında biraz zengin olarak görülebileceği yönündeki uyarıları görmezden geldi.
Üye ülkeler kısıtlama talebinde bulundular ve Bay Osborne’un 2011 yılında AB’nin işletme maliyetlerindeki toplam donma için başarısız bir şekilde çağrıda bulunarak, vergi mükelleflerinin ulusal bütçe kesintilerinin ağırlığını taşıdığı durumlarda herhangi bir artış kabul edilemeyeceğini söyledi.
Ancak milletvekilleri, yıllık AB bütçesini bu yıl yaklaşık 108 milyar € ‘dan 2011 yılında 114 milyar £’ dan fazla -% 5, 9 ‘luk bir artışa yükseltmek için oylama yaparak el koydular.
Sorun şu anda MEP’ler, AB bakanları ve Avrupa Komisyonu arasında hakemlik yapıyor, bu yılki bütçenin Ocak ayına kadar herhangi bir anlaşma yapılmadığı takdirde 2011’e aktarılması.
Avrupa bakanı David Lidington, yükselişi “çirkin” olarak kınadı ve geçen ay İş Sekreteri Vince Cable, AB bütçesi ulusal kemer sıkma politikalarına göre kesilmediği sürece Brüksel’e karşı “geri tepme” konusunda uyardı.
Bay Cable önceden uyardı: “Benim de dahil olmak üzere ulusal hükümetlerin kamusal harcamalarda çok acı verici kesintilere uğradığı bir zamanda, Avrupa bütçesinin neden aynı disipline tabi tutulmadığını kimse anlayamıyor.”
O uğursuz ekledi: “Sadece İngiltere’de değil, yolda büyük bir tepki var.”
Bu, milletvekilleri oy verdikten hemen sonra başladı. İngiliz Tory Milletvekilleri ile aynı grupta yer alan Macar Avustralyalı Lajos Bokros, “Avrupa Parlamentosunda kemer sıkma politikası yaygınlaşıyor. Ulusal başkentler kendi açıklarını kesmek ya da mali kaynakları iyileştirmek için yollar arıyorlar.” Durum, MEP’lerin AB’ye katkılarını artırmalarını istememeleri uygun değildir. ”
İskoç Liberal Demokrat Milletvekili George Lyon şunları söyledi: “AB, tüm üye devletlerin maruz kaldığı bütçe baskılarına karşı bağışık olamaz ve% 6’lık bir artış mevcut ekonomik iklimde haklı olarak adil değildir Kamuoyu, oy çokluğu ile milletvekillerinin oy kullandığını haklı olarak haklı çıkarır. Aynı gün AB’nin bütçesini artırmak için Birleşik Krallık koalisyon hükümeti İngiltere’yi sağlam bir mali zemine koymaya nasıl başlayacağını belirliyor. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.