Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Michael Yardy, olası İngiltere kahramanını kanıtlıyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 18:10

Description

İngiltere’nin kimlik belgelerinin Bangladeş’ten daha sert testleri, bugün neredeyse terk edilmiş bir Kensington Ovası’nda yalan söylediği ve bugün Güney Afrika’daki World Twenty20 tronunu kaldırmak için ikinci sırada yer aldığı bildirildi.
Yardy’nin 3-20’si dört ömründen önce, ingiltere’nin 17 topuyla Bangladeş’teki 126’yı kovaladığı rahat bir zaferle, iddialarını önümüzdeki Pazartesi günü Guyana’daki Batı Hint Adaları’nda açılış Grubunda karşı karşıya kalacakları bir sıraya itti. D testi.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
29 yaşındaki Yardy, Dünya Yirmi20 takımının geçtiğimiz ay 15’e düştüğü zaman sol alanda seçim yapıyordu.
Ve oyunun bu sürümünde Sussex için form iyi olmasına rağmen, onun bowling tam olarak bu düzeyde birçok batsmen korkuya olmamalıdır.

    Yardy’nin sola teslimatları – yavaş orta hızlıdan daha hızlı dönüş – İngiltere’nin dokuz milletvekilinin sessizce rafa kaldırılmasından önceki 2006-07 yıllarında İngiltere için düşünüldü. Fakat Hint Premier Ligi gibi yavaş bowling sporcularına ödül verdikleri bir turnuva boyunca İngiltere için önemli bir figür rolü oynayabilirler.
Kevin Pietersen, Eoin Morgan, Paul Collingwood, Ravi Bopara ve Michael Lumb’ın düşünceyle, IPL’ye sınırlı toplu maruz kaldıkları göz önüne alındığında, İngiltere genellikle bu turnuvaya yeteri kadar pişmemiş gibi gelmiş gibi algılanıyordu.
Ancak 32 dereceye yaklaşan sıcaklıklardaki kolay bir zafer, onları kaynar hale getirir.
Yardy, İngiltere’nin bowling oyuncusu seçildi ancak Jimmy Anderson, uluslararası turnuvalarda 4-2’lik basketleriyle 2-23 önde girdi ve bugün başka turlarda bir araya gelebileceğini düşünüyor gibiydi.

    Pietersen’in, IPL taahhütlerinden sonra İngiltere ile katılmak üzere ayrıldığı ve bu turnuvada ilk çocuğunu bekleyen eşi Jess ile biraz vakit geçirmek üzere ayrıldığı düşünülüyor.
Pietersen, İngiltere’nin ısınmasını dün dışarıda koşturarak geçirdi ve muhtemelen eskiden zahmetli Aşillerini iyi durumda tuttu. Ancak Güney Afrika’ya karşı bir işaret koymak için istekli olacak.
Bopara’nın dün 62 yaşında olmasına rağmen, Ravi Bopara için No3’e gelecek olması muhtemel. En azından, zafer için gereken tek adımla forvetin bitiminde tükenene kadar güvence verdi.
İngiltere’nin sadece 26 maçta mükemmel bir açılış ortaklığı kurma girişiminde bulunması, ışığı doğru bir şekilde yakalamamasının ardından bir başka şansa daha kavuşacak.

    Lumb, Syed Rasel’in bowling bölümünde ekstra kapak yakalamadan önce sadece 10 top attı ancak skor sadece çift rakamlara düştü.
Siparişin üst kısmındaki ortağı Craig Kieswetter, 22 yaşında iki büyük altın da dahil olmak üzere en azından korkunç darbeler yaptı, üçüncülüğü almak için sabırsızlanıyordu.
Collingwood yenilmemiş 32 bitti. Sonuç olarak, atlamalı bir engel oldu.
Güney Afrika, ayrıca ısınma maçında Sri Lanka’yı yenmek için beş topuzlu elleriyle üç top atarak zafer tadı yaptı.
Ancak Avustralya, Çarşamba gecesi St Lucia’da Zimbabwe’yi kaybeden bir uyarı çağrısı aldı.

    174’ü kovalayan Aussiler, hedeflerinin altında iki kere geriledi. Daha da kötüsü, sağ kolundaki bir kasın gerginleşmesinden sonra hızlı topçu Brett Lee’yi kaybettiler ve Ryan Harris’i geç yedek olarak çağırmaya zorladılar.
Yaralanma, dirsek ameliyatından sonra kenarda büyüdükten sonra zaten tarafa geri dönmesini ve Ekim ayından beri oynamamış olması nedeniyle Lee’nin uluslararası kariyerinde ne kadar kaldığını sorguluyor. IPL sezonu da kırık başparmak tarafından engellendi.
Avustralya henüz eldiveni giymek zorunda kalan ICC küresel etkinliklerini kazanmak için en sevdikleri yerlerden biridir.
İngiltere bir ilk önce 10-1 kadar uzundur.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.