Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Middlesbrough patronu Steve Gibson şimdi doğru adamı almalı

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:40 pm

Escort İlan Açıklaması

Eski Boro savunucusu Tony Mowbray, dört yıldan fazla süredir şaşırtıcı bir düşüş yaşayan bir kulüpte zehirlenmiş kadehi teslim etmek için önde gelen kişidir.
UEFA Kupası finalinden Şampiyonluk düşmanı yarışmacılarına son derece kısa bir sürede taraftarlarını gören Boro taraftarları arasında popüler bir seçim olacaktır.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Mowbray, Mart ayında Strachan’a dört oyuncuyu boşaltma kararıyla işaret edilen Glasgow’daki mutsuz kısa bir büyünün ardından Celtic tarafından kovuldu.
Bu çerçevede yer alan diğer kişiler arasında, Boro için Bryan Robson ve Steve McClaren, Phil Brown, Alan Curbishley ve Alan Pardew’in de yer aldığı yaklaşık 100 oyun oynayan Paul Ince de yer alıyor. Her beş iş bitti, bu da Boro’nun kırılgan finansmanı sayesinde işe yarıyor.

    Tüm adaylara harcayacakları bir şey olmadığı söylenecek – Gibson Strachan’ın yılda yaklaşık 11 milyon sterlin çıkarmasına izin verdi – ve bu sezon terfi sağlanmadığı sürece, Boro, Premier Lig paraşüt ödemeleri sona erdiğinde mali erime ile karşı karşıya.
En son uçuşta sadece son zamanlarda bir ölçüt olan bir klüpte buna nasıl geldi? Basitçe söylemek gerekirse, tahta bir cropper gelen seçimler yaptı.
McClaren, dört yıl önce İngiltere’deki iş için ayrıldı ve Gibson, onu kulüp kaptanı Gareth Southgate ile değiştirdi. Üç yıl içinde, Southgate ücret faturasını büyük ölçüde düşürmek zorunda kaldı.
Premier Ligi’nden düşme her zaman ayrı bir olasılıktı. Southgate bir yıl önce vahşice kovulduğunda, Boro şampiyonluk liderleri Newcastle’ın hemen arkasında bir noktaya oturmuştu. Southgate’in Derby County’de ikna edici bir ev galibiyetinin ardından bir basın toplantısı vermesinden sonra baltalama kararı kötü bir şekilde geri tepti.

    “Bazı taraftarlar ilk etapta yanlış anladım ve şartlar ve sonuçlar göz önünde bulundurulduğunda, muhtemelen doğru olduklarını söyleyeceğim,” dedi.
Ekonomiyi yürütmek gibi değildir, çünkü kural olarak, futbol kulüplerinin başkanlarının yalnızca doğru bir karar vermesi için tek bir kararı vardır.
Gibson’ın kulübüne ve büyüdüğü bölgeye karşı yoğun bir sevgisi ve kendisinin çok milyoner yaptığını sorgulayamaz – Boro’yu defalarca devretti – ancak bir sonraki kararıyla ağı kaçırırsa, İngiliz futbolunun minniğine yapılan yolculuklar bekliyor.
Dedi ki: “Biz pes etmedik. Bildiğimiz kadarıyla, ilk iki oyundan çok uzaktayız, ancak birkaç iyi sonuç, bizi play-off’lar için çekişmeye sokabilir.

    “İleride çok zor bir zamanımız var. Taahhüdümüzün derinliklerini kazma ve vahşi olma zamanı. Bunu bir gecede yapmayacağız, ama bu kulübün etrafını çevirelim. ”Gibson’ın silahlanma çağrısı anlaşılabilir, ancak ulusun en ekonomik yanıltıcı topluluklarından birinin, standartlara uygun bir Şampiyona tarafını izlemek için yükselişe girmesini beklemek zor. Bu sezon 11 oyunda altı yenilgi ile.
Boro promosyonu güvence altına almazsa, kriz bir köşedir. Scott McDonald, Gary O’Neil, David Wheater ve Kris Boyd gibi birçok oyuncu Premier Ligi maaşlarında.
Sadece Wheater hatırı sayılır bir transfer ücreti alırdı. Geçtiğimiz sezon Robert Huth, Tuncay ve Adam Johnson’ın satışları finansal bir tanrıça idi, ancak Strachan, şampiyona’da hayatla başa çıkmayı başaramamış bir dizi İskoç oyuncudan elde edilen gelirleri boşa harcadı.

    Gibson, zamanının çoğunu Jersey’de geçirir ve son derece varlıklı olabilir, ancak Ayresome Park teraslarından desteklediği kulübe servetini sürgün etmeye devam etmekte isteksiz olur.
Satmaya değil, yatırım arıyor. Mevcut iklimde, bu pek de mümkün görünmüyor ve sadece 16 yöneticinin sadece dört yöneticisi olan Gibson’ın görevlendirmesi gerekiyor.
Strachan’ın son yenilgisinden sonra “içip içip, uyuşturucu alacağını” söyledi. Şaka, yöneticilerinden vazgeçen taraftarların üzerine düştü, ama Gibson onun ipinin sonunda hissetmesi gerekiyordu.
Kırılan ve alt liglerde bulunan bir kulüpte görev aldı. Henüz ikisinden biri değil, ama yanlışlar haklı çıkmadığı sürece, yakında olacak. Gibson’ın kulübüne olan hayranlığının az sayıda sınırı var, ancak şu anda akümene ihtiyacı var.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.