Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Mika kız kardeşini kurtardığı için acil durum ekiplerine teşekkür etti

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:23 pm

Escort İlan Açıklaması

Grace Kelly’nin isabetçisi olan kardeşi Penniman, Londra’nın Kensington kentindeki evinin penceresinden 50 metre (15 metre) düştü ve geçtiğimiz hafta (10Oct10) metal bir raya indi.
Bacakları, bir tanesi karnına girerek, rayın sivri uçlanna çarptırıldı. İtfaiyeciler hızla korkuluk bölümünü kestiler ve bir helikopter müdahale ekibi onu hastaneye uçurdu.
Mika, kız kardeşi bir dizi operasyondan sonra şimdi istikrarlı bir durumda olduğunu açıkladı ve ona yardım etmekle ilgilenen herkese şükranlarını ifade etti.
Web sitesinde yayınladığı bir yazıda, “Royal London Hastanesi’nde Paloma istikrarlı bir durumda. Bacaklarına ve ameliyatlarına kadar geniş bir ameliyat geçirdi. Karnında çok acı olmasına rağmen, işler dikkat çekici görünüyor ne olduğunu düşünerek iyi.
“Gelecek haftalarda, Paloma daha fazla ameliyat geçirecek ve rehabilitasyon programına başlayacak. İyileşmesi uzun ve zor olacak ama bu noktada başarılı olamayacağına inanmak için hiçbir sebep yok.
“Paloma ve bütün aile son derece şanslı hissediyor ve hayatını kurtarmak için Royal London’ın helikopter müdahale birimine, doktorlarına ve hemşirelerine sonsuza dek minnettarız.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.