Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mike Phillips erken dönmek istiyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:05

Description

Resmi olarak Phillips’in ayak bileği yaralanmasından kurtulması için en az iki ay daha geçmesi gerekiyor, ancak şimdi Ocak ayında Ospreys ile birkaç oyun için yeterince uyuşabilir bir ihtimal var. Galler, 6 Şubat’ta Twickenham’da İngiltere’yi oynuyor.
Bu, Phillips, Jamie Nutbrown ve Tom Isaacs’ın her birinin Avrupa kayıtlı scrum yarımlarının yaralanmalarıyla çok azaltılmış olduğu Phillips’in bölgesi için belirli bir rahatlama ve Galler kanadı Shane Williams’ın da olduğu gibi, kazazede bulunuyor. pozisyon. Springbok Ricky Januarie, kısa vadeli bir anlaşma ile Ospreys’e katıldı. Williams bir ay içinde oynamalı ve tam destekli Lee Byrne bu ay geri dönmeliydi. Ospreys’in Aslanlarından bir diğeri olan Adam Jones da geri dönüş yakındır.
Geçtiğimiz Cumartesi günü İrlanda’nın Güney Afrika’yı geride bıraktığı 15 puana kapılan Jonathan Sexton, son çeyrekte iki parmak kırmasıyla oynadı ve Leinster’in evinde kalan ve attığı Heineken Kupası’yla Scarlets’e olan bağlarını bu ay da kaçırdı.

    İrlandalı Ragbi Birliği, Lions No 8 Jamie Heaslip’in kimliğinin Springboks tarafından kamuoyuna açıklandığına inanarak, komisyoncunun dikkatini Heinrich Brussow a karşı iddia edilen bir göz oymacılığına çekmeye karar verdiler.
Komiser Douglas Hunter, Heaslip’e karşı ilerlemedi ve Dublin’deki duygu, Güney Afrikalıların, Lions turundaki Schalk Burger olayından sonra, bu iğrenç suçtan yalnızca suçlu olmadığını göstermek için sahte bir şekilde göstermeye çalışıyor olmaları.
Tehlike, Heaslip’in şöhretinin böyle bir suçla ilişkilendirilmesiyle beslenmiş olmasıdır. Burger, Pretoria’daki ikinci Testte Luke Fitzgerald – Heaslip ve Sexton’ın Leinster takım arkadaşı – oymalarından sekiz hafta askıya aldı.

    On yıllardır İngiltere’nin en güçlü kulübü olan ve 1970’lerin başında milli kupa kazananlarından iki kez çıkan Coventry, dün başkan Andrew Green tarafından borçlarını karşılayamamaları veya alacaklılar ödemeleri imkansız hale getirildikten sonra kapatıldı,
Kulübün son şansı başkan Peter Rossborough, eski İngiltere tam geri ve RFU yetkilileri Twickenham bugün arasında bir toplantı.
Coventry, lig ragbi İngiltere’de 1987 yılında tanıtıldı, ancak sekiz ay sonra geri dönmek için, küme edildi, açılış şampiyonasında 11 kulüplerinden biri idi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.