Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Milletvekilleri herhangi bir maaş artışı hak etmiyor

  • Listed: 4 Ekim 2017 22:10

Description

Ulusal ekonomik pastanın çok küçük olmasına rağmen, Mps görünüşe göre onlar için daha büyük bir dilim olacağına inanıyorlar. Gelecek aydan cebe gidecekleri 1.000 £ maaş artışı, standartlarına göre ılımlı olabilir, ancak aşırı yüksek harcamalara maruz kaldıkları dolandırıcılıkların açığa çıktığı bir yıldan sonra herhangi bir yükselişi kabul etmeye cesaret edemezler.

Üst düzey maaş incelemesi Vücut, 2009 yılında 15 grup kamu sektörü işçisine verilen ücret anlaşmalarının ortalaması alınmasının ardından önerilen yükselmeye geldi.

    
Fakat bu formül aslında milletvekillerine son yıllarda olduğu gibi kamu kesiminin ödediği ücreti özel sektörun ödenmesine izin vermeye maddi bir teşvik getiriyor: siyasetçilerin devlet çalışanları arasında işgücü maliyetlerini kontrol altına alması ne kadar az israf ederse, o kadar zengin olurlar ki ödüllendirilir. Bu saçmalıktır.

Mps’in ücretini genel ekonomik performansa bağlamak daha iyi bir fikir olurdu. Kanun koyucularımız bir örnek teşkil ediyor olmalıdır. Para sıkılaştığında acıyı paylaşmalıdırlar.

    

Başarısızlık için başka herhangi bir şey ödüllere eşittir. Ve yağ kedi bankacılarından yapılan ritüel ihbarlarından bu kadar nefret ettiklerini biliyoruz.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.