Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Monjack, Murphy’nin ölümüyle intiharı düşünüyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:20

Description

Clueless yıldızı 32, Hollywood Hills evinde kalp durması nedeniyle 20 Aralık’ta (09) hayatını kaybetti. Noel Arifesinde (24Dec09) dinlenmek için atıldı, ancak ölüm nedeninin toksikoloji sonuçları beklenirken ertelendi.
2007 yılında aktrisle evlenen Monjack, kaybından üzüntü duyuyor ve sık sık gözyaşları içinde parçalanıyor annesi Linda ortaya koyuyor.
People.com’a “Simon tam da sevdiği kadını kaybetmiş birinin olmasını bekliyor olacaksın, bazı günler kendini öldürmek istiyor, diğer günler ise daha iyi başa çıkıyor gibi görünüyor” dedi. Her gün ona göz kulak oluyor ve sık sık gözyaşı döküyor. ”
Monjack’in annesi, oğlunun, yıldızdaki otopsiyi reddetmek için ilk tepkisini de açtı; sevdiği eşinin “açık kesilmesini” istemediğini açıkladı.
Linda, “Otopsiyi kimse en yakınını ve en sevdiği kişinin açık bırakılmasını istemediği için otopsiyi istemedi.” Ona katılmak zorunda olduğunu hemen fark etti ve bekliyor. Ne olduğunu öğrenmek istiyor. ”
Murphy’nin ölümünden bu yana, Monjack annesi Sharon’la yakın bir bağ oluşturdu ve karanlık anlarında rahatlık için ona döndü.
Linda, “Çok güçlü ve Sharon’a sahip, çok yakınlar ve birbirlerini devam ettiriyorlar.” Simon’un hayatı paramparça olmuş durumda.Onunla baş edebilmek için kapanması lazım.
“Gerçekten birbirlerini seviyorlardı, birkaç gün arayla geçirdiklerini sanmıyorum, bu yıl bir aileye başlayacaklarını” söyledi.
Ve üzülen Linda, ölümünden bir gün önce Murphy ve Monjack ile yaptığı konuşmayı her zaman önemseneceğini itiraf ediyor: “Her şey normal ve güzel görünüyordu, gülerek ve arka planda konuşan üç yönlü bir konuşmaydı … İyi ruhlu görünüyordu. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.