Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Monty Panesar, İngiltere’de geri çağırma çağrısında bulundu

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:30

Description

Swann, içki tepsilerini yanına taşımaktan mutluluk duyduğunda panesar İngiltere’nin kralıydı – şimdi Monty seçmenleri, Test kariyerine devam etmeye hazır olduğuna ikna etmek zorunda.

Kışın Güney Afrika yerli kriketinde oynamasını sağladı. Ve Highveld Lions teknik direktörü Dave Nosworthy’e göre, Panesar gençleşti.

    
Panesar, İngiltere’nin Güney Afrika gezisi için göz ardı edildi ve deneyimsiz Adil Rashid’e ve eşit derecede yeşil olan James Tredwell’e kaybetti.

Ancak Rashid’in ateşli bir ilk turuna katlandığı Panesar, seçiciler Bangladesh serisinin turne partisini görüşmek üzere bir araya geldiğinde bir hatırlama çerçevesinde olacak.

    

Bu durumda, Nosworthy, Panesar’ın – bir aslandan sonra kıvranan temel olaylarına – her iki elle de fırsat bulmaya hazır olacağına, – Lions için altı maçta 15 tane wicket’le – ineceğine inanıyor.

    
Nosworthy, “Güvenilir bir şekilde büyüyor ve basit tutuyor” dedi. “Geçmişte kendisine bir şeyler yapmak için kendisine çok fazla ses geldi. Anahtar bu – kendi başına öğrenmesi gerekiyor. ”

Bangladeş’teki sahalar, muhtemelen Panesar’ın beğenisine göre olacak ve İngiltere’yi ikiz spinli bir saldırı düzenlemeye ikna edebilecek.

    

Olayın son gelişimi Avustralya, Cardiff’teki Kül Testi’nde 674’ü sallandı. Birlikte Panesar ve Swann 1-246 rakamlarını birleştirdiler.

    Ancak Bangladeşli batsmenlerin de benzer bir ceza vermeleri pek olası değildir ve bir şarkıda Panesar daha saldıran Swann’a değerli bir folyo sağlayabilir. “Umarım aramayı yapar” dedi Nosworthy.

“Hâlâ sunacak çok şey var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.