Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Moody’nin All Blacks ile yüzleşmesi bekleniyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:03 pm

Escort İlan Açıklaması

Moody başlangıçta, 1 Ekim’de Bath’ın Aviva Premiership yenilgisini Gloucester’a yenmesi sonrasında sol gözündeki görüşünü kaybedeceğinden korktu, ancak hasar daha sonra ciddi morarma olarak teşhis edildi ve beklenen dört haftalık iyileşme süresi Moody’nin İngiltere’ye liderlik etme umutlarını geride bıraktı. Tüm Siyahlar dengede.
Ancak İngiltere takım yöneticisi Johnson şöyle dedi: “Lewis oldukça iyi. Bu hafta oynayacağını, dokunup giteceğini bilmiyordum – ama hafta sonra oynayabiliyor. Onun için ragbi için uygun olduğunu düşünüyoruz.” Yeni Zelanda oyunu. ”
Moody, Weles Road’da 14 mevsimden sonra yaz aylarında Leicester for Bath’den ayrıldı ve haftasonunda yer almak için endişeli.
Moody, “Umarım bunu kaçırırsam çok sinirli olacağımı umarım.” Dedi.
Johnson, Moody’nin uygunsa kaptanı koruyacağının doğrulanmasını reddetti – ama yapmadıysa şok olurdu.
İngiltere, geçen sezonun Six Nations şampiyonasının sonunda Moody’nin Steve Borthwick’ten kaptanlığı devralmasından bu yana iyi ilerledi.
Johnson’ın erkekleri, Paris’teki Grand Slam şampiyonu tarafından dar bir şekilde darp edildi. Günün en iyi tarafı olmasına rağmen, Sydney’de 21-20’lik bir zaferle seviyelendirmek için Perth’e Avustralya’da hayal kırıklığı yaratan bir yenilgiden geri döndüler.
Chris Ashton, Courtney Lawes, Dan Cole ve Ben Youngs’ın hepsi o gece Olimpiyat Stadı’nda oynadı – son 12 ayda İngiltere takımına giren dört oyuncu.
Johnson, “Her zamankinden daha fazla bir araya gelmek takım işi” dedi. “Onlar bazı zorlu kayıplardan geçtiler – Grand Slam şampiyonlarına iki puanlı bir yenilgi oldu ve Perth hayal kırıklığı yaratıyordu çünkü biz de tüm oyun için oynayabileceğimiz kadar iyi oynamadık. Sydney kazananı o zamanlardan çıktı. Biz Yolda çarpmalar olacak ama şu anda ruhun gücü geliyor. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.