Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mühür: ‘Heidi’nin eski bir beyefendi’

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:30

Description

Kiss From The Rose, 2004’te doğan İtalyan işadamının bebeğine sadece üç haftalık hamlede Alman süpermodeliyle buluşmaya başladı.
Mühür o zamandan beri küçük Leni yetiştirme konusunda aktif bir rol oynamış ve son zamanlarda evlat edinme yetkisini vermiştir – ve Briatore’un tüm süreci şaşırtıcı bir şekilde kabul ettiğini itiraf ediyor.
“Heidi her şeyi halletti (benimseme) Flavio, her şeyin bir beyefendiydi. Ona büyük bir saygı duyuyorum. Sadece profesyonel düzeyde konuşmak değil, yalnızca onun sahip olduğu şekilde. durumla başa çıkalım, gerçekten zor olmalı.
“Yetişkin olup olmayacağımı bilmiyorum, kesinlikle onunla birlikte olduğu hakkında söylenecek iyi şeyler dışında hiçbir şeye sahip değilim ve istediği her an Leni’yi görmek hoş karşılandı.”
Şarkıcı, beş yaşındaki kardeşinin Samuel adlı soyadını taşıyan kardeşleri Henry, Johan ve Lou’den dışlanmış hissetmemesi için evlat edinmeyi yasal hale getirdiğini itiraf ediyor.
“Sadece son zamanlarda yaşandı ama onu kızımdan daha fazla veya daha az yapmaz Her zaman olmuştur Her anlamıyla Heidi ve ben, onun geri kalanıyla aynı soyadını istiyor olması gerektiği anlamına geliyor. Leni ile alakalıydı.Onun kendisini farklı hissetmesini istemiyorum, çünkü bunun nasıl bir şey olduğunu biliyorum, bir tür baş belası olarak görüyorum, bu da benim küçük kızım için o kadar da dinamik bir şey istemiyorum. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.