Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

‘Mükemmel fırtına’ Fransız protestoları yükselen petrol fiyatları gönderecek

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:19 pm

Escort İlan Açıklaması

Petrol varilini 10 $ ‘lık bir roketle artırdı, Fransa’da yakıt vergisine ve petrol rafinerilerine yönelik artışlar, İngiltere sürücülerinin daha fazla acı çekmesi anlamına geliyor.
Endüstri uzmanları, üçlü whammy’nin Nisan ayında belirlenen 121.6 puanlık rekorunu geride bırakan kurşunsuz bir litre fiyatının ortalama fiyatıyla sonuçlanacağı konusunda uyardılar.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Önemli bir liman ve rafineri merkezi olan Marsilya’nın aylar süren abluka, Fransa’yı dünya pazarında daha fazla yakıt almaya zorladı.
Bu kurşunsuz benzinin toptan fiyatını artırdı. RAC’ın motorlu strateji uzmanı Adrian Tink, akaryakıt fiyatlarındaki artışın, zaten soğuk bir kışla karşı karşıya kalan hanelere ve artan ısınma faturaları olasılığına karşı pahalı bir darbe olabileceğini söyledi.

    Ve o, Fransa’daki ablukanın – dün gece 4 bin benzin istasyonunun kuru kaldığı bildirildi – Kuzey Avrupa’daki toptan petrol fiyatının yükselmesine yardımcı olacak ve Birleşik Krallık’taki forecourts üzerindeki etkileri ortadan kaldıracak.
Dedi ki: “Fransa’daki bazı perakendeciler tedariklerini sürdürmek için Kuzey Avrupa’daki talebi artırmaya yönelik ithalatlara bakmaya başlıyorlar.” Görev ve KDV’deki artışlarla birleşince, Birleşik Krallık’taki akaryakıt fiyatlarının kırılabileceği anlamına gelebilir. Ocak ayından önceki bir önceki yüksek vergiler nedeniyle daha fazla görev süresinin dolduğunu ekledi.
Bay Tink şöyle dedi: “Son zirve nisan ayında, ithal yakıtın maliyetini artıran düşük pound nedeniyle oldu. Şimdi yükselen petrol fiyatları ve kış yaklaşıyor.

    “Önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyat rekoru kırılacak gibi görünüyor.” Kurşunsuz benzin geçen iki haftada 2p artarak ulusal 118 civarında bir ortalamaya ulaştı, Londra ve Güneydoğu’da bazı önekler de 120.9p Sanayi rakamlarına göre.
Dizel daha ucuz bir seçenek olarak kullanılıyordu ancak son zamanlarda 121.3p litrelik litre başına ortalama bir fiyata yükseldi.
Perakende Motor Endüstrisi’ndeki petrol grubunun başkanı Brian Maddison, fiyatların Noel’de rekor kırmayı başaramaması halinde 1 Ocak’ta gerçekleşecek bir diğer yakıt vergisi artışının Ocak ayında yüzde 20’ye kadar KDV ile birleşmesiyle birleştiğini söyledi. 4, “hile” yapardı.

    Ancak, AA daha olumlu kaldı. Ocak ayına göre, bir litrenin ortalama fiyatının 120.3 milyona ulaşabileceğini düşünürken, AA’nın Luke Bosdu, bir önceki yüksek seviyeye geçeceğine inanmadığını söyledi.
Seçkin sürücüler için, özellikle de pazarlık sunan Asda ile anlaşmalar yapıldığını ekledi. “Fiyatlar yükseliyor, ancak yukarı çıkacaklardı” diye ekledi.
Chartered Institute of Personeli and Development’daki baş iktisatçı John Philpott, hanehalkının benzinle daha fazla harcadığı için tüketici talebini azaltabileceğini söyledi.
Dedi ki: “Yükseliş şu anda kötü haberlerin toksik karmasına katkıda bulunuyor. Yükselen petrol fiyatları enflasyonu yüzde 3’ün üzerinde tutuyorsa (İngiltere Merkez Bankası) para politikası komitesi için bir sorun teşkil etmektedir.

    “Komite, daha fazla parasal genişlemeyi başaramayacağını düşünebilir, çünkü poundu düşürmesi, muhtemelen yakıt fiyatlarını artıracak ve daha fazla enflasyona yol açacaktır. Ancak kesintileri hafifletmek için hükümet eylemi olmadan, devam etmek için niceliksel genişlemeye ihtiyacımız var. ”
Bay Philpott uyardı: “Bu, insanların konuştuğu mükemmel fırtına. Ekonomiyi canlandıracak tek araç QE ise ve ithal edilen enflasyon nedeniyle bunu kullanamıyorsanız, İngiltere’yi çift dipli bir durgunluk tehlikesiyle karşı karşıya bırakır. ”
Marsilya liman yetkilileri ve yerel balıkçılar arasında bir ay süren boğulma sonrasında, Fransa’nın ana petrol terminallerinden birinin ve rafinaj merkezlerinin blokajı devam ediyor.

    Anlaşmazlığın sona ermesiyle ilgili küçük bir işaretle, Fransız petrol perakendecileri rafine edilmemiş rafine edilmek üzere uluslararası piyasayı aradılar. Bu, Kuzey-Batı Avrupa için kurşunsuz fiyatı geçen aydan bu yana yüzde 13 oranında artırdı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.