Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Munster pip Perpignan gerilim filminde

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:30

Description

Güney Afrikalı Philip Burger, Perpignan’a Leicester Tigers’ın 2007 şimodunu Limerick mekanında kazanma şansını vermeye büyük bir şans vermeye çalışırken, 70. dakikada sansasyonel bir gol attı.
Ancak, gerginlikle dolu bir perdahla Perpignan’ın disiplini sonuçta onlardan yüksek bir takım olarak bertaraf etti Bertrand Guiry Ronan O’Gara’yı maç kazanan ceza için teup etti ve Münster’in onikinci çeyrek finale kalacağı izini sürdü ardışık yıl.
Munster, İrlanda’nın Güney Afrika’yla olan son çatışmasına bırakıldıktan sonra teslim edilmesi yönündeki baskısıyla O’Gara’nın erken cezası ile başarısızlıklarını çıkardı.
Fakat Perpignan geri döndü, kötü niyetli bir Lifeimi Mafi tarafından Munster 22’ye geri dönülürken kazanç sağladı. Sonraki sıra, Münster tarafında Paul O’Connell tarafından vuruldu ancak yalnızca Yoann Vivalda gevşek topu çabucak kırmak için kullanıldı. ve 10 metreden fazla şarj edin. Jerome Porical’ın kaçırdığı dönüşümün ardından O’Gara’dan delinmiş bir penaltı puanı geldi ancak sadece üç dakika sonra Katalan tarafı ikinci denemelerini kutluyordu.
Robins Tchale Watchou, barınakların 22’si dışındaki şut sahipliğini korudu, fahişe Guilhem Guirado şutunu temizledi ve gol atışı Nicolas Durand Doug Howlett’i şaşkına çevirdi ve sol köşeden içeri girdi. Porical dönüşüm ekledi ancak zorlu mücadele ve ilk yarısında ne yarı yarıya bir ceza ile hedef dışı oldu.
Munster, süre boyunca toprakları patronladı ancak Perpignan’ın savunması büyük ölçüde su sızdırmazdı. O’Gara’nın yerden attığı güvence altına aldı – ilk beş denemesinin dördünü devirdi – 2006 ve 2008 Avrupa şampiyonlarının yarı zamanlı olarak 12-12 seviyesini gördüğünü gördü.
İkinci yarıda başlangıcında O’Gara ve Perpignan’ın Porical ticareti cezalandırmaları akıtıldı ve fahişe Denis Fogarty, Perpignan’ın üçüncü denemesinde baskı yapması üzerine Munster’ın pastırmasını Durand’ın saha tarzından isteyerek kurtardı. Ancak yine O’Gara, 16 sayı dakikalık bir 21-15 kurşun için bir damla hedefi ve bir penaltı atarak, kozlardan çıktı.
Değiştirme David Mele, ev sahibi takımlar için nervy bir finiş yapmak için bir ceza dönüştürdü ve Burger üstün puanı için geçti. Eski Cheetahs oyuncusu Paul Warwick’ten Perpignan 22’nin dışından bir vuruş toplarken, sol dokunmatik çizgiyi yukarı kaldırıp Warwick ve O’Gara’nın üstesinden gelip yüce bir solo denemesini yapıyordu.
Mele, dönüştürme girişimi ile dar bir açıdan geniş ve Top 14 kıyafeti için sinir bozucu bir tavırla, Guiry, Mafiyi yüksek bir takımla yakaladığında iyi işi bıraktı ve geri kalanını O’Gara’nın yaptığı 24 sayılık kahraman O’Gara yaptı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.