Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Munster yürüyüşü

  • Listed: Nisan 17, 2018 5:05 pm

Escort İlan Açıklaması

James Coughlan, Damien Varley ve David Wallace’dan üç dönüştürülmüş denemenin, ev sahiplerinin 27-3’lük bir aralığa liderlik etmelerine yardım ettiği ve Keith Earls ve Mike Sherry’den ikinci yarının çabaları bonus puanını mühürledi.
Munster’ın gece kaptanı Ronan O’Gara,% 100’lük bir dönüş yaptı ve altı başarılı vuruştan 14 puan elde etti. Onun karşıtı numarası Chris Burton iki penaltı attı ve Ludovico Nitoglia’nın denemesini dönüştürdü.
Scarlets Cardiff City Stadı’nda ilk zaferini hak etti ve Cardiff Blues’un yenilmez ev kaydını sona erdi.
Fly-half Ceri Sweeney’in denemesi, dönüşümü ve penaltıları, ev sahiplerine 10-9’lık bir ara verdi ve Rhys Priestland Scarlets için üç penaltı attı.
Fakat Galler asıllı Stephen Jones, Scarlet’lar için tezgahtan, düşük kaliteli bir karşılaşma içinde nadir bir parlaklık anı ile Priestland için mükemmel bir maç kazanma denemesi yarattı.
Her iki taraf da Heineken Kupası’nda yenilgiye uğradı ve sonuçta ortaya çıkan güvensizlik bir hata-mayın akşamı gösterdi.
Ulster’in yenilmemiş rekoru, yağmur yağdıran Murrayfield’de sona erdi ve David Blair’in düşüşü, 21-16 Edinburgh galibiyetine imza attı.
İrlandalı ziyaretçiler, merkezden Ian Whitten denilen ve Paddy Wallace’ın önünden beş puanla, 10-8 önde gitti. Fraser McKenzie, Chris Paterson ile topçulara bir penaltı ekledi.
Ulster aradan sonra iki penaltı daha ekledi, ancak Netani Talei’nin dönüşü denedi, Paterson’dan ikinci bir penaltı ve Blair’in golü konuklara dört puan verdi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.