Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Nani United’a önemli bir galibiyet verdi

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:32 pm

Escort İlan Açıklaması

Performansları, Nani’nin Bursaspor karşısında 1-0 Şampiyonlar Ligi’ni kazanmasını sağlayan altıncı golü bir kez netice edince özel bir şey değildi.
Rooney’nin kulübünün artık hırstan yoksun olduğu iddiasını dağıtmak için çok fazla bir şey yapmadı, “Glazers’in dışarıda olmasını istiyoruz” görüşünü eski bir sloganı, Old Trafford’un sadakatiyle arasında bir miktar rezonans olduğunu gösterdi. Ancak, Birleşik dünyasının yıldız forvetinin tersine döndüğü travmatik görüş günlerinden sonra sonuç çok önemliydi.
Federico Macheda, Anderson’un pasosuna kilitlendikten sonra dördüncü dakikada ilk gol atma fırsatı ile takdim edildi. İtalyan genç golü atmayı başardı, ancak Bursaspor kalecisi Dimitar Ivankov sakatlanmakta kaldı.
Evsahibinden olumlu bir başlangıç ​​oldu ve üç dakika içinde Nani’den gelen bir sihir anı sayesinde döndü, dönerek golü ilerletti ve Ivankov’u şanssız bırakan alanın dışından bir kıvırma saldırısı başlattı.
Öte yandan, Sercan Yıldırım soldan sağ çıktı, sadece topa karşı gelmeyi deneyen birinin kutusunun içinde olmadığını fark etti. Patrice Evra, bir köşeye doğru yönelen Bursaspor bölgesinde benzer bir şey denedi. Nemanja Vidiç başını takip eden teslimata getirdi, ancak postanın yanlış tarafına koydu.
United, bir kez daha hızını zorlamaya çalıştı ve bir saniye sonra rakiplerinin zaten zayıf olan direnişini öldüreceğini hissetti.
Nemanja Vidic, Gustav Svensson’un Volkan Sen’i serbest bırakmaya çalışmasından dolayı zekice durdu. Ji-Sung Park, kaleci Ivankov’un topu önünden geçen Anderson takımından neredeyse eline geçti.
Nani, Ivan’ın Ivankov’yu kutunun içine doğru fırlattığı ve keskin bir açıyla uçup gitmesine izin vermeden önce bir şansı vardı.
Gabriel Obertan’ın baş parmağı Ivanov’un direklerinin dışından öbürünü öptü, çünkü Fransızlar Nani’nin köşesini karşılarken yükseldi, ardından Javier Hernandez 20 yardlık bir çabayla netleşemedi, ancak bir kez bile United’ın ev sahibi olduğu kadar maliyetli olmadı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.