Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

NHS’nin küfürlü meleği

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:35

Description

Kahramanca kurtarmalar, epik yolculuklar ve topluluk dostluğu hikayeleri vardı.
Ülkenin epik gayreti, hemşire Kayleigh Angus (24 yaş) tarafından özetlendi ve son dört gününü Northumberland’daki Ashington’daki Wansbeck Genel Hastanesi’nde geçirdi ve evdeki meslektaşları için acil durum kapağı sağladı.
Kayleigh şunları söyledi: “Tüm meslektaşlarım harika davrandılar. Elbiselerimi yıkıyorlar, bana gerekli tuvalet malzemeleri getiriyorlar ve saç düzleştiricilerini kullanmalarına izin veriyorlar. ”
Bracknell, Berkshire’da, işine girdiği 47 yaşındaki Dawn Deykin’in kar yağmasına yardım etmek için bütün bir cadde toplandı. Komşular elini tutarken diğerleri kar ve buz kürekle savurdu.
Bir adam 4×4’ü Dawn’un evine bir ambulans çekmek için kullandı. Bebeğin Matthew gelmeden önce birkaç dakika içinde boşalan görevli bir ebe bulmak için kardan adam yağdırdı. Dawn dün şöyle dedi: “Bu komşuluk dostluklarını tamamen farklı bir seviyeye taşıyor.”

    30 yaşındaki hamile Angela Mahon, Portsmouth’da, kar fırtınasında arabasını terk etmek zorunda kaldı ve ikizleri doğurduğu Queen Alexandra Hastanesi’ne dik bir tepeye çıktı. Anahtar bir saat sonra saat 9.45’de, kardeşim Oakley’de saat 10.15’de Salı günü doğdu.
Bu arada, 103 yaşındaki Millie Jenkins, güçsüz olduktan sonra cesur bir ormancılık çalışanı tarafından güney Galler’in Pontypool yakınlarındaki Garndiffaith’teki evinden kurtarıldı. 47 yaşındaki Phil Grimes, Land Rover’da üç mil kalın kar yağdı.
Dün sabah sıcak olduğu bir bakım evinde Millie’yi güvenliği sağladı. Bayan Jenkins oğlu Dennis, “Phil’e inanılmaz minnettarız” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.