Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

OAP, 113 £ 113 milyon Euro değerinde bir talep kazanır

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:30 am

Escort İlan Açıklaması

Camelot, 113 £ 113 milyon EuroMillions jackpot’la ilgili 1.000’den fazla kayıp bilet talebi aldığını doğruladığında, isimsiz kadının “kazan” ı için yazılı bir kaydı olduğu bildirildi.
Coventry Telegraph’a, EuroMillions bileti aldıktan sonra kazanan sayılarını not etmesine rağmen, kocasının iyi bir servet kazandığı andan itibaren onu işe aldığını söyledi.
70’li yaşlarında ve Coventry’de yaşayan kadın gazeteye şunları söyledi: “Ben piyango, EuroMillions ve Thunderball oynuyorum – ama kocam biletimi benden alıyor ve tekrar göremiyorum.
“Bu yüzden her zaman rakamlarımı yazarım.”
Camelot, İngiltere’nin hangi kısmının kazanan bilet satın aldığını henüz ortaya koymadı, ancak kazanan biletle kimsenin gelmediğini doğruladı.
Hiçbir geçerli hak talebinin alınmadığını doğrulayan bir Camelot sözcüsü şunları söyledi: “8 Ekim Cuma günü yapılacak çekilişten 113 £ 113 milyon EuroMillions jackpot ödülü ile ilgili olarak 1000’den fazla kayıp bilet talebinde bulunduk.
Ülkenin dört bir yanından gelen iddiaların, kazanan sayılarla eşleştikleri biletin eşleşip eşleşmediğini bile bilmediklerini itiraf eden kişilerden bazılarını kapsadığı anlaşılmaktadır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.