Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Okçuluk: Mark Nesbitt’in oyunu yayına bir dize ekler

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:22 pm

Escort İlan Açıklaması

Mark Nesbitt biraz farklı şeyler yapıyor. Spor salonunda geçirilen uzun koşular veya saatler onun için değil. Bu yüzden okçuluk mükemmel uyum gibi görünüyor.
O çok adanmış ve sporu seviyor, ancak sadece 18 yaşında olmasına rağmen, sporcuların kaslardan ziyade becerilerini geliştirdiği günlere bir geri dönüş.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Kuzey İrlanda’daki Bambridge’den gelen ve Delhi’deki Commonwealth Games’de son 32’ye ulaşan Nesbitt, “Sekiz yıl önce yerel bir eğlence merkezi açıldı ve bir etkinlik günü düzenledi.
“Babam beni etrafta dolaştırdı ve ben de“ Bu işe gitmek istiyorum ”diye düşündüm, çünkü gençtim ve bir şeyler çekmek istedim. Böylece altı yeni başlayanın derslerini aldım ve geriye bakmadım.

    “Ben sporu seviyorum çünkü – ve bu kötü olacak – etrafta koşmak zorunda değilsiniz, süper uygun olmanız gerekmez. Sadece dur ve ateş et. Daha çok zihinsel bir spor. ”
Hepsi okçuluk benim için ideal ve ben bir yay almak ve gitmek için sabırsızlanıyordum.
Nesbitt’in koçu Lloyd Brown’dan bir çarpışma kursu aldıktan sonra – parmaklarınızı çeneye dokunduğunuzda ve ipin burnunuza dokunduğunuzda, nişan alıp ateş ettikten sonra yay dize çekilerek özetlenebilir – Beş metre uzaktaki birkaç çekimim vardı. .
Gerçekte, 10 zilden oluşan hedefi kaçıramazdım, boğa, dışta bire kadar 10 puan. Fakat Lilleshall Spor Merkezine 70m Olimpiyatları’nda bir çatlak için geldim.

    Uzak değil? İnan bana, gözlüklerime baktığımda bir mil uzağa baktı. Brown, hedefime ulaşacağından kuşkulanıyordu, sadece altı okla vurmak istedim. İlk üçümüze 10 metrelik bir kısa iniş yaptığında başlangıçta parayla çarpıyordu.
Hızlı bir yeniden düzenleme ve geniş mavi yodaya bir başka ok. Güvenlik ağlarını temizleyebildiğini ve köpeğini yürüyen yaşlı bir sevgili çıkardığını düşünene kadar uçup uçtu ve uçtu. Neyse ki, son anda batırdı ve güvenli bir şekilde indi. Bir diğeri biraz daha alçak ve sağa, ve uçmaya başladığım anda, Brown şöyle bağırdı: “Bu vurulacak.” Sekiz noktalı halkada yuvaya girmeden önce bir sonsuzlukta havada gibi görünüyordu.
Son okla numarayı tekrarlamaya çalıştım ama iki nokta halkasını buldum.

    Toplamda 10 – toplamda 53 veya daha az Nesbitt’in rekabette üretmesi beklenenden biraz daha azını idare ettim, ama yine de benim gibi bir acemi için son derece memnun kaldım. Bir Gençlik Olimpiyatları çeyrek finalisti olan Nesbitt, İngiltere’deki Avrupa Şampiyonası’nda ilk kez çıktıktan sonra Büyük Britanya takımındaki bir yeri çimentolamaya çalışmak için tam zamanlı eğitim veriyor.
“Sosyal hayatımı zorluyor çünkü çok uzaktayım ve arkadaşlarımın bir kısmı daha fazla konuşmuyor” dedi. “Bu aşağılık ama Olimpiyatları yaparsam buna değecek.”
Milli Piyango oyuncularının benzersiz katkılarından dolayı, Mark Nesbitt gibi 1.200’den fazla sporcu Londra 2012 ve ötesine hazırlanırken birinci sınıf desteklerden yararlanıyor. www.national-lottery.co.uk/bepartofit.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.