Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Okullar taze kar darbeleriyle kapanıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:30

Description

Gloucestershire County Council internet sitesinde yayınlanan bir bildiride “Ebeveynler, kötü hava nedeniyle okul kapanışlarına bakılmaksızın tüm dış sınavların bu hafta devam edeceğini varsaymalı” dedi.
Trafiğin, Cheltenham yakınlarındaki Birdlip’teki yoğun A417’de “blokajlı” olduğu bildirildi ve Karayolları Acentesi, bölgedeki bir takım yolları kapattı.
Bir banliyö Gloucestershire Echo web sitesinde şunları yazdı: “Trafik halen duruyor, son yarım saatte kelimenin tam anlamıyla 10ft taşındı.”
Belediye polis teşkilatı, bazı kumlu tuzlar da trafikte sıkıştığını söyledi.
Sapperton’daki A419’da yol kapayan bir kamyoncu bıçağı.
Görev Müfettişi Paula Hannaford şunları söyledi: “Gecikmelerin, işe başladıklarında ya da okul koşusu sırasında trafikte sıkışanlar için çok sinir bozucu olması gerektiğini anlıyoruz.
“Bu kötü hava koşullarında bu sabah ilçede yolculuk etmeye çalışan kişilere Karayolları Acentesi ile birlikte çalıştığımızdan ve yolları temizlemek ve sizi en kısa sürede hareket ettirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya güvence vermek istiyoruz.
Polis memurları çarpışmak için 4×4 kullanıyorlardı. Gücü, Severn Springs’deki A436’da yoğun kar yağışının da gecikmesine neden olduğunu belirtti. Salı gecesi konsey, limoncukların sabah saat 5’te sabah saatlerinde A ve B yollarını tedavi edeceğini söyledi.
Ağır kar kütlesinin daha hafif yağmur yağmaya ve daha sonra karışık hale gelmesi bekleniyordu, bölgenin Cotswolds için en yoğun kar yağışı tahmin edildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.