Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Oliver Wilson Lee Westwood’u masaya çevirdi

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:15

Description

Yirmi yıl sonra, Wilson hala Westwood’un kayma akımında yaşıyor. Ryder Cup’ın Valhalla’da oynanmasına rağmen, Westwood’un Avrupa’daki ilk No1 şampiyonluğunu kazanırken, ilk turnuvasını kazanmasını bekliyor.
Ancak dün, The Commercialbank Katar Masters’ın ilk turunda tablolar çevrildi. Wilson 67, Welshman Bradley Dredge ile liderliğini paylaşırken, Westwood 68 sayıya sahip.
Ve bu puanlar toplandı, çöldeki aşırı soğuk bir rüzgar ve rakiplerinin çoğunu zorla cezalandırmakla birleşince, boşluğun kapanabileceği öne sürüldü.
Wilson 2009’da bir düzine turnuvada neden ikinci olarak bittiğini analiz etmeye karar verdiğinde, kış tatilinde anahtar salınım ayarlamaları yaparak geçirdi.
Rüzgâr yüksekken altı kuşu taradıktan sonra sıkı çalışmanın telafi edilmeye hazır olduğunu hissediyor. “Ben olmak istiyorum golfçü olmaktan daha yakınım” dedi.

    “Geçmişte gerçekten iyi olmaktan gerçekten kötü olmak arasında yüksek varyasyonlar yaşadım.
“Fakat kulübümü uzun süre dengesiz bir şekilde saldım, öne doğru düşerek ayaklarımın üzerinde çok fazla ağırlık oldu. Şimdi rüzgar zor olduğunda onunla başa çıkabilirim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.