Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Onun ejektör koltuk düşüyor gibi RAF broşürü dalma korku

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:27 pm

Escort İlan Açıklaması

44 yaşındaki Mike Harland, Tornado’nun kuyruğuna karşı başını yere indirmeden önce başını parçaladığı için gevşek koltuğa bağlanmıştı.
Yerine oturtmayı sağlayan iki inçlik bir kilitleme cıvatasının, 14 Kasım 2007’de test uçuşundaki kokpitte düzgün bir şekilde bağlanmadığına inanılmaktadır.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Koltuk, uçağın kokpit kanopisini patlatan bir patlayıcı cihazı otomatik olarak tetikleyerek “ters çevrilmiş” bir dönüş yaptığını fark etti.
BAE Systems için sivil bir gezgin olarak çalışan Bay Harland, North Barsham, Norfolk’a doğru yola çıktı. Colster Worth’un iki yaşındaki evli babası Lincs, çoklu yaralanmalardan öldü.

    İkiz koltuklu pilot olan Mark Williams, Tornado’yu 20 km uzaklıktaki RAF Marham’a geri götürdü.
Norwich’teki soruşturmaya, ejektör koltuğunun, normal olarak harekete geçmiş olsaydı olabileceği gibi, patlayıcı yükler ve bir roket paketi kombinasyonuyla uçaktan düzgün bir şekilde atılmadığı söylendi. Aynı zamanda koltuğun paraşütünün konuşlanmadığı anlamına geliyordu.
Savunma Bakanlığı mühendisi Martin Lowe, koltuğun hareket ettiğine inandığını, çünkü bir üst mandallı piston olarak bilinen iki inçlik kilitleme civatasının uygun şekilde yerinde olmadığından emin olduğunu söyledi. Koltuğun yarım santimden daha fazla hareket etmesi durumunda bir yedek sistem fırlatma işlemini etkinleştirmiş olabilir.
Norfolk Polis Teşkilatı’ndan Chris Burgess’in dediğine göre, jet ejektör koltuklarını takan üç BAE Sistemi personeli ile görüşme yapılmıştı ancak suçlamalarda yetersiz kanıtlar vardı. Soruşturma devam ediyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.