Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Osborne, gözden geçirme baltası harcıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:12 pm

Escort İlan Açıklaması

Şansölye, “zor ama adil” olarak nitelendirdiği bir anlaşmada, hükümet harcamalarını önümüzdeki dört yıl boyunca 81 milyar dolarlık büyük bir kesinti ile azaltma planlarını hazırladı.
Avam Kamarası Kapsamında Kapsamlı Harcama İncelemesinin ayrıntılarını anlatarak, önlemlerin ülkeyi “iflasın eşiğine” geri çekmek için gerekli olduğunu söyledi.
İşçi Partisi tarafından, en fakir olanın en zengininden daha büyük bir yüke sahip olan bir kesim paketi ile ekonomik toparlanma ile “pervasız bir kumar” alma suçlamasıyla suçlandı.
Ancak, aldığı tedbirler Fitch derecelendirme kuruluşunun desteğini kazanarak, İngiltere’nin üçlü-A kredi notunu korumasına yardımcı olması gerektiğini söyledi.
Diğer önemli açıklamalarda, Bay Osborne, devlet emeklilik yaşının hem erkekler hem de kadınlar için 66’ya çıkacağı tarihi getirdiğini ve yılda 5 milyar sterlin tasarruf sağladığını söyledi.
O, pek çok Whitehall departmanının bütçelerini beşte bir oranında reel olarak kesmeye zorlandığı için, önümüzdeki dört yıl içinde 490.000 kamu sektörünün işten çıkarılmasının beklendiğini doğruladı. Polisler, hapishaneler, üniversiteler ve yerel konseyler, kesilen ısırıklardan dolayı çok etkilenecek.
Ancak planının en önemli parçası, önceden tahmin edilen 4 milyar sterlin üzerindeki ağır artışı temsil eden June £ Temmuz ayında acil Bütçe Bütçesi’nde ilan edilen 11 milyar sterlin değerindeki 7 £ 7 milyardan fazla toplam fayda kesintileri oldu.
Büyük kaybedenler arasında, dört yıl içinde% 24 azalacak olan Ev Ofisi -% 16 ‘lık bir düşüşle – Adalet Bakanlığı bütçesinin% 23 oranında kesilmesiyle 3.000 hapishaneyi baltalamak iken. Dışişleri Ofisi, Londra merkezli diplomatik personelde keskin bir azalma ile benzer bir% 24’lük bir kesim ile karşı karşıya.
Gölge sorumlusu Alan Johnson, Hükümetin açıkları kesmeye yönelik “acele” inin “işsizlik için bir reçete” olduğunu söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.