Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Otobüsle kuyruğa girerken kedi öldürüldü.

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:10

Description

Casper, düzenli No3 otobüsü kullanmaya çalışırken kedi vurdu. Evindeki Plymouth kentinde kuyruğa saat 10’da her sene dört yıl boyunca katıldı ve gemiye binerken atladı.
Bir saat sonra dururken geri dönen 11 kilometrelik rota için arka koltukta kıvrılırdı. 65 yaşındaki bakım görevlisi Susan Finden, sürücünün duramadığını söyledi. Ekledi: “Birçok kişi Casper’i tanıyordu. Yolculuklardan zevk aldı ve çok karakterli çok sevilen bir evcil hayvan oldu. ”
Casper, otobüs yolculuğu sırasında Plymouth’un tarihi tersanesini, şehir merkezini ve kırmızı ışık alanını geçti. İlk Otobüs şoförlerinden, 12 yaşındaki kedinin sağ durdurulup kalktığına dikkat etmeleri söylendi. 2002’de evcil hayvanını bir kurtarma merkezinde bulan Susan, “Hayalet gibi ortadan kaybolma alışkanlığından dolayı Casper çağırdım” dedi.

    “Fakat o zaman bazı sürücüler otobüsün yakalandığını söyledi. İlk önce inanamadım, ama çok şey açıkladı. İnsanları sevdi ve evimizin hemen dışında bir otobüs durağı var. “Susan, Casper’ın diğer yolcularına haberi kırmak için otobüs durağına bir işaret verdi. Düzenli gezilerine rağmen kedinin “herhangi bir yol hissi yok” dediğini itiraf etti.
“Casper yaşına göre oldukça hızlıydı, ama otobüsün o kadar çok bisiklete binmesini engellemeye çalışıyordum.” İlk Otobüs’ten bir sözcü, “Otobüsün arkasına doğru kıvrılırdı. Hiç bir sıkıntıya neden olmadı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.