Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pandomim aktörü Lowestoft halkı rahatsız ediyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:35

Description

Prince Charming’i oynayan Owen Woodgate 25 yaşındaki Smallestoft Suffolk kasabasını sosyal paylaşım sitesi Twitter’da arkadaşlarına yorum yaparak faturalandırmasının bir miktar ötesine geçti.
Cinderella üretiminde 10 am gösterileri için erken başlayanlar hakkında inledi ve yerel bir gece kulübünde ücretsiz olarak daha az dolaştı.
Londra’da yaşayan aktör, devam etti: “Herkes hamile. Starbucks yok. Hoodies sokaklara hükmetiyor. Kaka.”
Şiddetlenen yerel sakin Karl Traynier, gösteriyi gördükten ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aktörün Twitter sitesine bakmaya karar verdikten sonra görüşlerini tespit etti.
Bay Traynier şunları söyledi: “Lowestoft’un sorunları var, ama diğer şehirleri de aşağı yukarı ülke.
Woodgate bu satır hakkında yorum yapmayı reddetti ve şimdi Twitter sitesinde rahatsız edici tweetleri kaldırdı. “Bu yorum haksız ve gerçekten haksız görünüyor.”

    Aktör, hafta sonu boyunca Marina Tiyatrosu ‘na girdiğinde övündü, yerel bir gazetenin ön sayfadaki yorumları açıklaması sonrasında.
Woodgate daha sonra sitesinde “Kasabanın ilk izlenimleri, işaretten uzaktı” diyen yeni bir mesaj yayınladı: “Harika bir zaman geçirmek, bazı harika insanlarla tanışmak, gösteri büyük bir başarıya imza attı ve herkesin Bu Londra aktörüne çok sıcak davrandı “dedi. Duygular, Buttons’u canlandıran çocuk sunumcısı Dave Benson-Phillips tarafından da yinelendi.
Dedi ki: “Harika vakit geçirdim, insanlar güzel ve herkes bizi görmek için nasıl sabırsızlıkla beklediklerini söylüyor.”
Tiyatro yöneticisi Martin Halliday şunları söyledi: “Geçtiğimiz yılın tüm kayıtlarını kırmış bulunuyoruz. Mükemmel bir şirket tarafından harika bir üretim oldu. ”

    Üreticiler UK Productions yorum yapmaktan kaçındı.
Twitter sitesi, yüksek profilli yıldızların suç işlemesine neden olan bir dizi yorumla geçen yıl pek çok kez manşetlere geldi.
Ejderhalar Den Yıldızı Duncan Bannatyne, TV izleyicilere Britanya tatil beldelerinde molalar kırmaya çağırdıktan sonra eleştirildi ancak Twitter sitesinde Fransız villasında tatil geçirdiğini açıkladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.