Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paul Scholes Manchester United’ı terk edebilir

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:30

Description

Scholes, Bay Alex Ferguson’un ekibinde artık düzenli bir yer talep edememesi nedeniyle hayal kırıklığına uğradı.
Ve oynadığı zaman, şu anda kulübün en büyük her zamanki oyuncusu olarak görülmesi gerektiğini söyleyen kıdemli Ryan Giggs’le aynı katkıyı yapmadığı için hayal kırıklığına uğradı. Geçen yıl 36 yaşındaki yakın Giggs takımını kabul ederken geçtiğimiz yıl başarılı geçtiğini söyleyen Scholes, geçen ayın 35. ayında, Ferguson’un kadro rotasyonuna bu kadar uzun yıllar ilk seçimden sonra uyum sağlamaya çalışıyor.
Sözleşmesi önümüzdeki yaz bittiğinde devam etmek isteyip istemediğini kendi gözler önüne sermektedir. Scholes, bu sezon 23 maçın sadece 10’unu yaparak iki gol attı ve her iki başlık da Şampiyonlar Ligi’nde oynadı.

    Dedi ki: “Ben en iyi futbol takımımdan birini oynuyorum demiyorum ve istediğim kadar çok katkıda bulunduğumu her zaman hissetmiyorum.
“Ben düzenli olarak oynamak ve çok daha fazla gol atarken hep onu tercih ettim. Şimdi, farklı. Her iki veya üç haftada bir kez oynuyorum ve şansımı elde ettiğimde umuyorum. Sadece bununla iyi olmalıyım. Başka seçeneğim yok. Açıkçası, her oyuncu her hafta oynamak istiyor, ancak biliyorum ki şimdi her zaman olamaz.
“Geleceği düşünüyorsun, ama emin değilim. Şu an devam edeceğiz ve mevsimin sonunda ne olacağını göreceğiz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.