Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Perakendeciler için Noel satış desteği

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:00

Description

Bu, son dakika baskısı ve durgunluk yorgun tüketiciler arasında güvenin geri döndüğü sayesinde, geçen ayki rakamlarla% 4.2 artış gösterdi.
Geçtiğimiz ay kar ve dondurucu soğuk hava, kış ısıtıcılarının beş buçuk yılı aşkın bir süredir giyim eşyası satışlarını en yüksek seviyeye çıkarma talebiyle de yardımcı oldu.
Kar yağmış alışveriş yapan müşteriler çevrimiçi olarak satın aldığı gibi internet satışlarına da benzer şekilde bir destek verildi; gıda dışı, mağaza dışı satışlar Kasım ayında% 16.9’dan% 26.5’e yükseldi.
Sektörün performansı, geçtiğimiz Aralık ayında görülen karşılaştırılabilir satışlardaki% 3,3’lik düşüşle bir dönüşümü temsil ediyor ve 2001’den bu yana Aralık ayında kaydedilen en büyük büyümedir.
Sektördeki son güçlü festival ticaret güncellemeleri, caddedeki tampon yılbaşı sezonunun sahnesini oluşturdu.
Perakende mağaza zinciri Fraser’ın evinde Next, Sainsbury ve John Lewis’ten geçen hafta aynı pozitif sayıları takip eden Christmas satışları gibi% 7.1’lik bir artış bildirildi.
Ancak zayıf karşılaştırmalar Aralık ayı sonuçlarının düzelmesine yardımcı oldu ve geçici KDV indirimin denklemden düştüğünü gören ilk ve tek ay oldu.
Uzmanlar, Yeni Yıl Günü öncesinde malları kapamak için acele ederek% 17.5 KDV’ye daha fazla para yatırdığını belirtti.
BRC, sert bir 2010 haberinde Marks

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.