Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pete Doherty rave’de ölüm yüzünden polis ‘ihanet’

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:40

Description

30 yaşındaki Mark Blanco’nun Aralık 2006’da bir balkonda ölümüne kadar düştüğünden beri ilk kez kamuoyuna seslenen Toni Blanco, İngiltere’ye olan inancını kaybettiğini söyledi.
1994 yılına kadar 30 yıldır burada yaşayan baba, geçen hafta Surrey’deki Guildford’da oğlunun mezarını ziyaret etti. 70 yaşındaki Bay Blanco, “Bu ülkeye olanlara inanamıyorum. 1964’te buraya geldiğimde ona aşığım. İspanyol polisine daha fazla inandığım bu duruma geleceğine asla inanmadım. ”
Cambridge felsefesi mezunu Mark, Londra’nın doğusundaki birinci kattaki balkona 12ftlik bir mesafede inip hastahanede öldü.
Mark’ın ailesi ve avukatı Michael Wolkind QC, itilmiş olabileceğine inanıyor. İki Metropolitan Polis soruşturması sonuçsuz kaldığını kanıtladı. Bir koroner, yanlışlıkla öldüğü veya intihar ettiği sonucuna vardı.

    Göz yaşlarında, Bay Blanco bunun bir “rezalet” olduğunu söyledi.
Yazarın yorumları, Mark’ın ölümünün bilgisayar destekli bir şekilde yeniden yapılandırılmasını öngören bir uzman olarak ortaya çıktı.
Yaralanma biyomekaniği uzmanı Dr. Corrina Cory Pazar Express’e yaptığı açıklamada, ittiğinin “tamamen makul” olduğunu belirtti.
Mark’ın düşüşünün grenli CCTV çekimlerini kullanarak, olası iki kanunsuz öldürme senaryosunu araştırdı – balkonundan ileriye veya geriye itildi.

    Mark’ın iki vücut pozisyonuna düşme biçimindeki simülasyonunun üzerine bindikten sonra, “iyi bir eşleşme” olduğu sonucuna vardı ve itilebileceğini düşündürdü.
Nörolojik bir uzmantan alınan ayrı bir rapor, Mark’ın baş yaralanmalarının atladığını imkansız kıldığı sonucuna vardı.
MARK BLANCO’NUN ÖLÜMÜNÜN BİLGİSAYARINA YAPILAN YENİDEN YAPILANDIRMASINI BURADA GÖRMEK İÇİN

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.