Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pete Waterman Eurovision unvanında 13 yaşındaki beklemeyi bırakacak bir pop var

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:25

Description

Lord Lloyd Webber’in Benim Zamanım Yarışmada sadece beşinci olmuş ancak pop müdürü Pete Waterman (63 yaşında), BBC tarafından bu yılki çaba harcamaya ve İngiltere’nin son dönemdeki Eurovision kaydını iyileştirmeye davet ediliyor. Millet son olarak 1997’de Katrina ve The Waves’in Love Shine A Light ile zafer kazanmasıyla kamp müzik yarışmasını kazandı.
Geçtiğimiz yıl, şimdi Sugababes üyesi olan Jade Ewen tarafından gerçekleştirilen İngiltere’ye giriş, BBC’den bir tanıtım ve tanıtım öncesi zenginliğe sahip olmasına rağmen en üst sırayı alamadı. Ewen, İngiltere’nin başbakan Cumartesi gecesi BBC serisindeki Ülkenizin İhtiyaç Duyduğu Sloganı’nda İngiltere’yi temsil etme şansını kazandı, ancak Lloyd Webber’in şekerli balad performansıyla Avrupa seçmenlerini kazanamadı. Şimdi BBC, ünlü Kylie Minogue, Bananarama, Rick Astley ve Steps’in kariyerlerine yön veren Waterman’ın daha iyi olacağını umuyor.

    Eurovision taraftarları arasında aylarca söylentiler dolaşıyor ve bu yılki çabanın Cheshire’daki eski komşusu Pete’in eski komşusu Take The Singer / söz yazarı Gary Barlow’u içermesi gerekiyor. Barlow’un Waterman’ın şarkısına katkısı, eski Eurovision sunucusu Terry Wogan’ın daha önce oğlan grubunun ana adamının İngiltere’nin tekrar kazanmasına yardımcı olabileceğini iddia ederek İngiltere’nin şansına bir nimet olacaktı.
BBC’nin Eurovision yapımcısı Phil Parsons, “Bu yıl, son derece başarılı bir pop yazarla birlikte, amaç, stilde ilerleyip farklı şeyler yapmakla birlikte İngiltere’nin başarısına katkıda bulunmak” dedi.
Waterman şunları ekledi: “Yaşam zorluklarla doludur ve bu şeye kendi damgamı koyma fırsatımdan memnunum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.