Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Pinto doğum günü çalışmasını geçiriyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:30 pm

Escort İlan Açıklaması

Aktris 26 yaşındayken 18 yaşına girdi ve 18 yaşına geldiğinde anne babasını Hintli tiyatroları vurmadan aylar önce yeni filmi Miral’in gösterimine davet etti.
Ve ebeveynlerinin gurur duymasını “isteyebileceği” en iyi doğum günü hediyesi “olduğunu itiraf ediyor.
Pinto, talk show sunucusu Lorraine Kelly’yi şöyle anlatıyor: “Özel bir şey, dün tanıtmak için bu harika filme sahip olduğumdu. Yaptığım ve yapmak zorunda kaldığım bir şey yapmadığım bir şey olduğu için çok memnunum. Bunu yapmak için ailemi Londra’ya uçtum çünkü biliyorum ki bu filmi izlemek için Hindistan’da çok uzun bir süre beklemek zorunda kaldılar. Onları uçurdum, böylece bu deneyimi benimle paylaşabildim. ama inanılmaz bir doğum günü.
“Onlar benim için tüm hayatlarını yaptım. Sadece annem ve babamın bu en iyi doğumgünü hediyesi olduğunu söylüyordum çünkü bu yüzden senin burada olmanın sebebi, senin yüzünden bunu yapıyorum. Film ve bu filmde bu güzel baba / kız ilişkisi araştırılıyor Julian (Schnabel, yönetmen) babamı çok mutlu etti çünkü basın taramasında “Babasını gerçekten sevdiğini biliyorum” dedi. Ve birileri seyirciye alkışlamaya başladı, sanırım babam bu konuda gerçekten mutlu oldu. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.