Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Piyasa raporu: Best Buy söylentileri Kesa

  • Listed: Nisan 16, 2018 10:35 pm

Escort İlan Açıklaması

Dedikodular, Birleşik Krallık pazarına yeni giren Best Buy, bir satın alma yoluyla varlığını genişletmek için arıyor olabilirdi.
Eylemci yatırımcı Knight Vinke’in yaz aylarında yüzde 3 hissesini oluşturduğu Kesa, aynı zamanda özel sermaye ilgisini de çekebiliyor.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
“Best Buy’un finansal gücü var, Kesa’nın ise 250p-a-share’nın üzerinde bir kırılma değeri var, ancak perakendecilerin önemli bir (ticaret) dönemine girmeleri zamanlamanın biraz garip olacağını düşünüyorum” dedi. pazar gazisi. Kesa, orta seviye galibiyete 14’lük artışla 165¼p’ye yükseldi.
ABD Merkez Bankası’nın ülke ekonomisine daha fazla para pompalayacağına dair beklenti, hisse senetleri için bir artış sağladı. Daha düşük bir Amerikan doları ise, ABD doları cinsinden işlem gören metaller gibi emtiaları satın almak için denizaşırı yatırımcılar için daha ucuz hale getirdi.

    Madencilik sektörü, FTSE 100 Endeksinde 85,76 puanlık artışla 5747,35 seviyesine ulaştı ve yaklaşık altı ayın en yüksek seviyesine ulaştı.
Vedanta Resources ve Anglo American metalleri şarj etti, 131p’den 2347p’ye ve 147½p’den 2884p’ye çıktı. Rio Tinto ve Xstrata ise 176p ile 4038p ve 55p’den 1300p’ye çıktı. Hedge fon yöneticisi Man Group, amiral gemisi AHL Diversified Futures tarafından güçlü bir haftalık performansın ardından 269p’de daha zengin oldu ve komisyoncu Execution Noble’dan destek aldı.
Yayıncı Reed Elsevier, Hollandalı rakibi Wolters Kluwer ile birleşme anlaşması nedeniyle 13-40’a yükseldi. Bernstein’ın yükselen yorumları ise Kingfisher 6½p ile 238¼p arasında kaldı. Broker, B

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.