Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

PM, Lady Thatcher’a dileklerini yolladı

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:59 am

Escort İlan Açıklaması

Geçtiğimiz hafta Tory eski başbakanı, Downing Street’in resepsiyonundan grip geçirdikten sonra 85. doğum gününü kutlamak için çekilmek zorunda kaldı.
Arkadaşlar hala hastalıktan rahatsız olduğunu ve durumlarını değerlendirmek için doktora çağrıldığını söyledi. Kısa bir süre sonra evinden hastaneye kaldırıldı ve gecede kalması bekleniyor.
Oğlu Sir Mark Thatcher, daha sonra geldi. Hastaneden ayrılırken Lady Thatcher’ın “iyi görünüyor”, “iyi ruhlarda” olduğunu ve testlerden birkaç gün sonra hastaneden ayrılmasının beklendiğini söyledi.
Sir Mark şunları söyledi: “Çok iyi iyileşiyor ama doktorlar birkaç gün boyunca bazı rutin testler için onu hastaneye götürmek istediler. Plana göre giderse kısa süre içinde evde olacaklar.”
Nasıl yaptığını sordu: “Şaşırtıcı derecede iyi” dedi. Sir Mark, “onu gördüğüne sevindiğini söyledi. Çok iyi ruhlarda, kesinlikle mükemmel. Tamamen ihtiyatlı.”
Bir Downing Street sözcüsü şöyle dedi: “Lady Thatcher’ın ofisinde, son grip geçirdikten sonra ihtiyati tedbirler almak için hastaneye yatırıldığını biliyoruz. Başbakan, Lady Thatcher’ın hızlı bir iyileşme olmasını istiyor.”
Bayan Thatcher, batı Londra’daki özel Bupa Cromwell Hastanesine geldi. Eski Başbakan’ı hastaneye götüren ambulans şoförü “Tamam ve konuşuyor” dedi.
Lady Thatcher yaklaşık 150 arkadaşta ısrar etti ve eski meslektaşları, yokluğuna rağmen geçen hafta 10 Numaralı doğum günü resepsiyonuna devam ettiler. Bay Cameron, iyileştiğinde başka bir kutlama yapmaya söz verdi.
Doğum gününü geçen Çarşamba günü olan bir kerelik “Demir Hanımefendi”, tıbbi tavsiye konusunda çok nadiren kamuya açık konuşuyor. Ancak, hala bir dizi yüksek profilli fonksiyona katılıyor. Uzun süreli hafızası hala iyi durumda, ama her şeyi gün be gün hatırlamakta zorlanıyor olabilir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.