Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Polis, Ibrox’un yıldızının kızı tutuklandıkça ‘saldırı’ davasını hurdaya çıkardı

  • Listed: 4 Ekim 2017 16:30

Description

Leah Shevlin, Glasgow West End’de çiftin 900.000 sterlinlik çatı katındaki sabah erken saatlerde tutuklanarak tutuklanmıştı.
27 yaşındaki oyuncu, Strathclyde Polis Birim Karargamesine götürüldü ve burada, kaleci McGregor’un Glasgow’daki bir gece boyunca dayak yediğini iddia ettiği için sorguya çekildi.
Geçtiğimiz hafta İskoçya’da yaşadığı yaralılar, çektiği yaralanmaları çevreleyen olaylarında “tutarsızlıklar” hakkında sorgulandı.
Dün, kuvvetin tüm soruları “saldırı” ya çevirdiğini ve bunun sonucunda belki de bir derisi topuklu bir sırtın üstünde siyah bir göz ve bir ot bıraktığını ortaya çıkardı.
28 yaşındaki Ibrox, McGregor, geçtiğimiz ay Celticli oyuncu Cillian Sheridan’ın 21 doğum gününü kutlayan akşam geçirdikten sonra bilinmeyen insanlar tarafından saldırıya uğradığını iddia etti. Daha sonra polisin bir tur dans çubuğundan CCTV çekimlerini incelediği ortaya çıktı.

    Bir polis sözcüsü şunları söyledi: “27 yaşındaki bir kadının polise vaktini boşa harcadıkları gerekçesiyle maliye memuruna bildirildiğini teyit edebiliyoruz” suçuyla altı ay hapis cezası en fazla altı aydır. Haftada 20.000 pound’luk bir futbolcunun iddia edilen saldırıdan 48 saat sonra, “Bir daha önce polisler o ahmak bulurum; Allan hatırlayamasalar da, ona ne olduğunu bulmak isterim. ”
Ve hafta sonu kızgınlıkla McGregor’un yaralanmalarıyla bir ilgisi olduğunu reddetti ve ona karşı bir cadı avı düzenlemek için “dedikodular” suçladı. Shevlin, McGregor’u evlerinin yakınındaki sokakta kan havuzunda baygın olarak keşfettiğini iddia etti.

    Dedi ki: “Bu kısır ve pis ve Allan’a saldırmaktan ben sorumlu olduğumu söyleyen insanlar, başlarını utandırmalı. İnsanların bizi en kötüsünü düşünmeye çok kararlı olduklarına inanamıyorum ve birlikte olduğumuzu ve birlikte olduğumuzu kabul edemiyorlar “dedi.
McGregor, 25 yaşındaki Glasgow annesinin cinsel saldırı iddiaları üzerine tahsil edilip edilemeyeceğini hala beklemektedir. Kellyann Heffernan, bir kulüpde karşılaştıktan sonra futbolcunun X puanlı metinlerinin puanlarını gönderdiğini iddia etti.
Ayrıca kendisine açık bir resim gönderdiğini söyledi – tıpkı seksi utanç verici İngiliz yıldızı Ashley Cole gibi. Ancak, “Barcelona’yla oynayabilmek için benimle çakmaktan daha fazla şans var, ancak bir cevabın nasıl alınacağını bilmiyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.