Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Port Douglas: Bağ limanının tadına bakar

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:10

Description

Ne demek istediğimi biliyor musun? “Eşim Jane ve ben o zaman yapmadık ama Queensland’ın en rahatlatıcı küçük tatil beldesinde birkaç günlüğüne keyifsiz bir tembellikten sonra onun noktasını görmeye başladık.
Sahilden bir buçuk saat uzaklıktaki Cairns, tüm ısırıklığa ve gürültüye, dalış, yatçılık ve dans pistine dayanan cömert bir tatil yeridir. Port Douglas’da yapabileceğiniz bazı şeylerden emin olabilirsiniz, ancak ikisini ayıran 50 ya da daha fazla mil, bir rahatlama halıı ve kişinin emrinde sınırsız zaman hissi toplamak için yeterlidir.
Peter Lik’in, Macrossan Caddesi’ndeki klas galerisinde, çarpıcı fotoğrafların sergilendiği bir sergiyi inceledik: Outback’deki kum tepeleri, kayalar ve mağaralar ve denizden uzaktaki büyük Barrier Reef’in zihin bükücü mavileri ve yeşil renklerinin çalışmaları.
Anzac Park’taki pazar pazarı bir Port Douglas kuruluşudur. Bu bir “kereste pazarı”: dokuma askılardan ahşap mobilya çevirilmesine kadar her şey satılık sahipler veya aileleri tarafından yapılmaktadır.

    Buz gibi soğuk bulanık mango suyu yudumladığımız ve Mercan Denizi’nin parıltısının üzerinden bakarken, eski bir İnce Dusty baladını kaba çeviren bir buskuşun başında durdum.
Salsa Bar

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.