Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Premier Rugby, Gatland’a geri döndü

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:43 am

Escort İlan Açıklaması

Gatland, The Wasps’ın geri döndüğü Andy Powell ve Sale scrum-half Dwayne Peel’in gelecek sene Dünya Kupası seçimini kaçıracağını, çünkü Galler’e İngiltere’ye karşı ilk ısınma maçından iki gün önce sadece 4 Ağustos’ta ulusal görev için kullanılabileceğini ima etti .
Yeni Zelandalı şöyle dedi: “İngiltere’nin oyuncuları 4 Ağustos’a kadar serbest bırakılmayacaklarını söyleyen Premier Rugby’den bir mektup aldık. Bu, oyuncuların Mayıs ayında [sezon] biteceğini ancak mevcut olmayacaklarını söylemek çok saçma. Ağustos ayına kadar ulusal takımlar için, ilk ısınma oyunumuzda İngiltere’yi oynadığımız iki gün önce. ”
O şunları ekledi: “İngiltere’de oynayan oyuncuların hazırlık ya da kadro için hazır bulunma bakımından mevcut olmalarını sınırlayacak.
“Bu kampanyaya baktığımızda bu kampanyaya ve Altı Ulus’a baktık ve eğer (Severn) köprüsünde oynayan bir oyuncu 4 Ağustos’a kadar elverişli değilse, Dünya Kupası kadrosu için dikkate alınmaları pek olası değil.”
Ancak, Premier Rugby CEO’su Mark McCafferty örgütünün pozisyonunu savundu ve Daily Telegraph’a şunları söyledi: “Bu, oyuncuların sadece bir turnuvadan 35 gün önce serbest bırakılması gerektiği Uluslararası bir Rugby Board yönetmeliğidir.
“Bunun için hiç lobiye gitmedik. Kimse bu konuya kadar hiçbir şey söylemedi. Bu bizim için bir sorun değil, bizim için bir sorun değil. Diğerleri davayı yenmeye ve bizi canlandırmaya başladığında hayal kırıklığı yaratıyor.” Kötü adamlar.”
Galler’li oyuncuların vatanlarında oynamaları, Welsh Rugby Birliği ile dört profesyonel bölge arasında geçen yılki beş yıllık katılım anlaşmasını müteakip ulusal kadro tarafından talep edildiğinde kullanılabilir.
Benzer şekilde, İngiltere’nin kulüpler ve Rugby Futbol Birliği arasında sekiz yıllık bir anlaşması var, ancak İngiliz kulüplerinin Welsh oyuncuları için böyle bir anlaşma yok.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.