Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Prens Harry’yi kaçırmak için meydan okuyan Kanal 4

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:14 pm

Escort İlan Açıklaması

Air Chief Marshal Sir Jock Stirrup, yayıncının, Afganistan’daki cephe hattında hizmet verirken Prens yakalanırsa ne olacağını inceleyen programın gösterilmemesini istedi.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
4. Kanal Başkanı Lord Burns’e yazdığı bir mektupta, Savunma Bakanlığı Şefi programın hizmet aileleri için üzücü olacağını ve moralleri baltalayabileceğini savundu. Mesajın gönderildiğini doğrulayan bir Savunma Bakanlığı sözcüsü şunları ekledi: “Bu özel bir mektuptu ve içeriği hakkında yorum yapmak uygunsuz olurdu.”
Ancak bir Channel 4 sözcüsü programın Perşembe günü planlandığı gibi taranacağını söyledi.

    Şöyle dedi: “Hava Kuvvetleri Komutanı Jock Stirrup’a endişelerini dile getirerek yazdık.
“Film uzmanlık ifadesine dayanıyor ve güncel bir konunun ciddi bir gazetecilik sınavı. Konuyu hassas bir şekilde ele alır. Prens Harry’nin yüksek değerde bir hedef olarak gördüğü riskleri araştırmak ve modern savaş tiyatrosunda bir tehlikenin doğasını ve siyasi etkileri anlamak için belgesel için yasal bir konudur. ”
Eleştirmenler, 90 dakikalık bir film olan Prens Alma Takımı’nın, hükümetin rehin görüşmelerine nasıl yaklaştığını detaylandırarak askerlerin hayatını riske atabileceğini iddia etti.
Bir savunma kaynağı dün dedi ki: “Eğer Kanal 4 devam ederse, Silahlı Kuvvetlerimizin ve ailelerinin yaptığı fedakarlıklara saygı gösterme görevinde başarısız olurlar. Hiç şüphesiz bunun ciddi bir gazetecilik çalışması olduğunu, ancak sorumlu yayıncıların böyle ciddi bir konuya böylesine adil bir ihmalkarlık etmeyeceğini söyleyeceklerdir. ”

    Programda, aktör Sebastian Reid’in oynadığı Prens’i düşman hatlarının gerisinde tuttuğu sahneler bulunuyor. Yüzünde işaret edilen ve Taliban ve El Kaide propaganda yayınlarında görünmeye zorlanan bir silahı olduğu görülüyor.
Apache helikopteri silah uçurmak için eğitim gören 26 yaşındaki Prens Harry’nin arkadaşları, tarama ihtimalinden dehşete düştüğünü söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.