Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Prens William: Kraliyet Ailesi’ni sarsmaya hazırım.

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:16 pm

Escort İlan Açıklaması

Gelecek kral görüşlüydü ve umursadığı konular hakkında konuşmak istiyor – çünkü prensin babası başka bir Prense, babası Charles’ın tahtını vurarak yapabilecekleri bir yer olamaz.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
William’ın yeni bir tarafı William’ın arkadaşı Ben Fogle tarafından yapılan bir belgeselde yarın televizyonda görücüye çıkacak.
36 yaşındaki Fogle, tahttaki ikinci kişinin İngiliz halkına Charles’dan daha iyi bağlanacağını düşünüyor. Sunucu şunları söyledi: “Kolay bir yürüyüş yapan biri değil.
“Çok düşünceli. Kraliyet Ailesi’ni güncellemek istediği izlenimini aldım. ”

    Belgeseli, William’ın Afrika’daki Tusk Trust yaban hayatı koruma yardımcılığı ile yaptığı çalışmalara odaklanan Fogle, kendisine her zaman “daha ​​büyük otoriteler” (hükümet, Saray ya da medya gibi – ne yapabileceğini ve yapabildiği gibi) tarafından bıktırıldığını sordu. Yap.
William yanıtladı: “Bu şey bu. Onlara kasten katılmamayı seviyorum, çünkü ortaya çıktıkları şeylerin çoğu çok eski moda ve şu anda işe yaramıyor ya da yanlış. ”
Prens şunları ekledi: “İnsanlar bu ailede olmak gibi neye benzediğine dair yanlış görüşlere sahipler.
“Onları düzeltmek istiyorum ve insanları yeni şeyler olduğunun farkındayım ve başka yollar var ve neden farklı olamamanın bir nedeni yok. Bazen insanları dinlerim ama çok fazla görüş almayı ve sonra kendi kararımı vermeyi severim. ”

    Aidler, Kraliçe tahtta kalırken, iki Prens’in dile getirilmesi için yer olmadığı konusunda ısrar etti. Ama William görünüşe göre kendi sesini bulabileceğine inanıyor.
Fogle şunları söyledi: “Bence her ikisi için de yer var. Prens Charles, yeşil konulara çok odaklanmıştı, ama şahsen, yeşil yaklaşımını biraz parmak sallamada buluyorum. William’ın sıradan insanlarla çalışan daha rahat bir yaklaşıma sahip olabileceğini düşünüyorum. ”28 yaşındaki Prens’i ve 26 yaşındaki kardeşi Harry, Haziran ayında ilk ortak denizaşırı turnesinde Botswana’da film çeken sunucunun William’ın daha temas halinde olduğunu düşünüyor. İngiliz halkından Charles ile.
Şöyle ekledi: “Bence William belki de şu anki ulus devletin daha iyi bir kavrayışına sahip. William, babasından daha iyi topraklanmış. Belgeselde, ne Harry ne de Harry’nin büyük zenginliklerin tuzaklarını istemediğini söylüyor.

    “Her ikisi de hayattaki basit şeylerin tadını çıkarırlar. İkisi de arkadaşlarının evlerine gitmekten ve kızarmış ekmek üzerinde fasulye yemekten zevk alıyor. ”
Prince William’ın Afrika’sı Sky 1 HD’de ve Sky 1’de yarın saat 20’de.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.