Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

RBC satın almak BlueBay

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:03 pm

Escort İlan Açıklaması

Baş yönetici Hugh Willis ve baş yatırım yetkilisi Mark Poole, grupla birlikte kalacak ve gelirlerinin yüzde 25’ini RBC bünyesinde bağımsız bir birim olarak işletilecek olan firmaya geri yatırılacak.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
2001 yılında, tahvil ve diğer sabit gelirli ürünlere yatırım yapmaya odaklanmak için BlueBay’ı kurdular. Artık yönetimde 40 milyar dolarlık (25 milyar dolar) varlık var. Willis ve Poole, her biri Şubat ayında 21 milyon sterlin değerinde hisse sattılar ve şirketin yüzde 8,5’ini elinde tutuyorlar. Anlaşma, BlueBay’i bir hisse başına 485 puan, Cuma günkü kapanış fiyatına 29 yüzde prim, ve şirketin yönetim kurulu tarafından destekleniyor. BlueBay hisseleri 114bp’den 487p’ye yükseldi.

    Firmanın müşterileri, dünya genelinde kurumları ve varlıklı kişileri içermektedir. RBC, alımın servet yönetimi operasyonlarını güçlendireceğini söyledi. BlueBay’in 220 personelinin tümünü korumayı amaçlamaktadır.
RBC Varlık Yönetimi başkanı George Lewis, “BlueBay, RBC’nin büyüyen varlık yönetimi işiyle ideal bir uyum sağlıyor” dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.