Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Robshaw, Quins’i kazanmaya ilham verir

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:35

Description

23 yaşındaki futbolcu, iki kez hattın üzerinden yükselen kabiliyet gösterdi ve ziyaretçilere 24-13 önde girdi.
Leeds, Kearnan Myall ve Tom Denton’dan yedi saniye sonra iki denemeyle çarptı, ancak yeterli değildi.
Leeds, Andy Gomarsall, Richard Welding’i toparlanmaya çabalarken, Richard Welding’in yeniden ortaya çıkmasını ve sayı boşluğundan çıkmasını sağlamak için beşinci dakikada iyi yapılandırılmış bir denemeyle öne geçti. Joe Ford dönüşüm ekledi.
Harlequins 22 yaşına kadar Leeds’i geride bıraktı ve Nick Evans uzun mesafeli bir ceza ile onlarla buluşturduktan sonra Robshaw 12. dakikaya değmek için bir miktar oyuncudan içeri girdi.
Evans ekstraları ekledi ve Leeds’in açılış periyodunun ortasında bir penaltı ile seviyeye girmesine rağmen, korkunç bir savunma kaybı Quins’e ikinci denemelerini verdi.
Sol kanattaki yüksek vuruş Leeds’in tam pasları Leigh Hinton’ı tamamen kaçırdı ve merkez George Lowe zıplayan topu çok iyi bir şekilde topladı ve hattın üzerinden attığı kanada koştu.
Evans, 17-10 öne geçirmek için dönüşüm ekledi ancak 10 dakika sonra Harlequins’in İngiltere yarı finalde oynadığı Danny Care, Rhys Oakley ile mücadele etmek için sarı kart gösterdi.
Ford başka bir penaltı attı, ancak Robshaw Evans tarafından dönüştürülmüş olan 35.dakikada ikinci kez denemesini istedi.
Evans daha sonra misafirlerini 27-13 önde koymak için üç gösterici ekledi. Ancak Leeds, Myall ve Denton’u vurdu – her ikisi de etkileyici Ford tarafından dönüştürüldü – Evans bir başka ceza peşinde koştıktan sonra.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.