Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Rooney ayrılma niyetini doğruladı

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:19 pm

Escort İlan Açıklaması

Rooney, Salı günü yaptığı açıklamada, Sir Alex Ferguson’un yorumları üzerine Çarşamba akşamı bir açıklama yayınladı. Ve içinde, Old Trafford’dan ayrılmak istediğini doğruladı.
Rooney, “Geçen hafta David Gill ile tanıştım ve gelecekteki kadro için aradığım güvenceleri bana vermedi,” dedi. “Sonra ona yeni bir sözleşme imzalamayacağımı söyledim.”
Rooney, Ferguson’un Salı günü yaptığı yorumların derinliğine şaşırdığını itiraf etti.
O, Birleşik patronun büyük bir hayranı olmayı sürdürüyor, ancak kulübün gelecekteki yönünün endişe kaynağı olduğunu söylüyor.
Rooney, “Sir Alex’in dün (Salı) söylemek istediği şeyi duymakla ilgilendim ve bazılarına şaşırdım” diye devam etti. “Dediğim gibi, ajanım ve kulüple yeni bir sözleşme yapmak için bir takım görüşmeler yaptığımız kesinlikle doğrudur. Ağustos ayında yapılan toplantılarda kulübün üst düzey oyuncuları çekmeye devam etme yetenekleri hakkında güvence istedim.” dünyada.
“Hiç bir şeyim olmadı, ama MUFC’ye tam saygı duydum. Fantastik tarihini ve özellikle de rol oynadığı için şanslı olduğum son altı yıl boyunca nasıl yapamadım?
“Benim için her şey kupa kazanmaktan ibarettir – kulüp hep Sir Alex’in yaptığı gibi. Bu yüzden sorduğum sorular haklı çıktı.
“Son zamanlardaki zorluklara rağmen, Sir Alex Ferguson’a her zaman borçlu olduğumu biliyorum. Sadece 18 yaşındayken Everton’dan imzaladığı gün bana yardım eden ve destek olan harika bir yönetici ve akıl hocası.
“Manchester United’ın uğruna sonsuza dek devam edebilseydim çünkü o bir kapalı ve bir dahi.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.