Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ruslar WC teklifi konusunda konuştu

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:52 pm

Escort İlan Açıklaması

Alexei Sorokin, ilk önce Rus teklifinin, 2018 adayı rakiplerini zedelemeye başlamadan önce İngiltere ile halk kavgalarına girmek istemediğini söyledi.
Sorokin, teklifin CEO’su Rus Daily Sport Express’e şunları söyledi: “Söyleyebileceğimiz çok şeyimiz olsa da, anlaşmazlığa girmeyiz. Örneğin, Londra’da diğer Avrupa şehirleriyle karşılaştırıldığında en yüksek suç oranına sahip olduklarından sır değil ve gençler arasında en yüksek alkol tüketimi. ”
Sorokin, West Brom’un grevcisi Peter Odemwingie’yi hedef alan ve eski kulübü Lokomotiv Moskova’nın taraftarları tarafından üretilen bir muz resmi içeren bir afişin ırkçı olmadığını ve anti-Glazer taraftarlarının bir Amerikan bayrağını yaktığını vurguladı. Aynı gün Old Trafford’da.
Dedi ki: “Hoşgörüsüzlük ve İngiliz taraftarlarının etnik nefretini kışkırtma konusunda bir konuşma yapabiliriz. Fakat komşuları hakkında her zaman kötü şeyler söyleyen biri gibi davranmıyoruz.
“Afiş bir ırkçı değildi. Çok iyi para kazanan, burada çok iyi yaşayan özel bir oyuncuya yöneliyordu, ama bir sebepten dolayı iyi oynamak istemiyor gibiydi.
“Irkçılık sadece Rusya’da değil, ortak bir sorundur. İngiltere de dahil olmak üzere bütün futbol ülkeleri buna sahipti. Tabiî ki bununla savaşmalıyız ve Rus Futbol Birliği’nde her türlü ırkçılıkla mücadele edecek bir programımız var.”
FIFA’nın kuralları özellikle teklif veren ülkeleri rakiplerini feshediyor ancak Sorokin’in herhangi bir eylemle yüzleşip karşılaşmayacağı belli değil.
FIFA’nın etik komitesi, hafta sonu yapılan rüşvetin açığa çıkarılmasından ve iki teklif ülkesinin oyların üzerinde toplandığı iddialarını soruşturmaya odaklanmaya odaklanmıştır.
Spor dünyasının yönetim organı Pazartesi gecesi, 2018 ve 2022 Dünya Kupaları için en az iki ülkenin tekliflere karşı bir şey düşürdüğü, oylara karşı bir anlaşma yaptığı yönündeki önerileri soruşturmak amacıyla soruşturma kapsamını genişlettiklerini duyurdu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.