Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sarah Palin Fox News mesleğini aldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:45

Description

Palin, ağ internet sitesinde yayınlanan bir bildiride, “Fox News’daki büyük yetenek ve yönetim ekibine katılmaktan çok memnunum,” dedi. “Adil ve dengeli haberlere değer veren bir yerin parçası olmak harika.”
Fox, kablo kanalı, web sitesi, radyo ağı ve iş kablosu kanalı hakkında Palin’in siyasi yorum ve analiz sunacağını söyledi.
Ayrıca Real American Stories adlı arada bir şov düzenleyecek. Bu seride, bu yıl ağın, zorlukları atlatan Amerikalılar hakkında gerçek ilham verici hikayeleri olacağını söylediği ortaya çıktı.
Başkan Yardımcısı Bill Shine, “Vali Palin, siyasi yelpazenin her iki tarafında da herkesi büyüledi ve dinamik sesini Fox News serisine eklemekten çok heyecanlıyız” dedi.
45 yaşındaki Palin, muhafazakârlarla çok popüler ve 1,1 milyondan fazla Facebook takipçisine sahip.
İlk görev süresinin bitiminden 17 ay önce Temmuz ayında Alaska valiliğine, John McCain’in koşu arkadaşı olarak gece şöhretine damgasını vurduktan bir yıldan kısa bir süre sonra istifa etti.
Bomba istifası, destekçileri bile şaşkına çevirdi ve 2012’de cumhurbaşkanlığı arayışından muhafazakâr bir talk showa ev sahipliği yapmak arasında değişen tahminlerle bir sonraki kariyer adımında yaygın spekülasyon başlattı.
Kasım ayında görüşmeci Barbara Walters’a verdiği demeçte, 2012 yılı başkanlık seçkisinin radarında olmadığını ancak bir sonraki ABD başkanlık seçiminde rol oynamayı ekarte etmeyeceğini de ekledi.
İstifa eden bu yana, Palin, görevinden ayrıldıktan dört ay sonra serbest bırakılan en çok satan anıları Going Rogue ile başarı elde etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.