Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Satılık görüşmelerde gemi

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:23 am

Escort İlan Açıklaması

Mısır doğumlu Allam ve oğlu Ehab, Humberside’de bir dizel üretim fabrikası kurduktan sonra 150 milyon dolarlık bir bildirime değinirken, Pazartesi günü olası bir devralmayı görüşmek üzere Bartlett ve futbol operasyonları başkanı Adam Pearson ile bir araya geldi.
Allam BBC Radyosu Humberside’e şunları söyledi: “42 yıldır buradayım ve işimi bölgeye kurdum. Sanırım geri ödeme zamanı geldi – Hull City bölgeye önemli.”
Şöyle ekledi: “Yılbaşında görüşmelere başladık ve şimdi tekrar konuşuyoruz. Her iki taraf da tekrar konuşmaya ilgi duyuyor ve herkesin ilgilendiği şeylerin uzun sürmeyeceğini düşünüyor.”
Geçtiğimiz sezon Barclays Premier Ligi’nin düşürülmesinin ardından yeni menajer Nigel Pearson yönetiminde npower Championship’e kayıtsız bir başlangıç ​​yapan Hull, yaklaşık 20 milyon dolar civarında borçlu olduğu anlaşılıyor, ancak Allam bunları halletmeye ve takım için para vermeye hazır. güçlendirme.
Adam Pearson, aynı zamanda, yerel sahipleri elinde kulübeyi görmek istediği için yeni anlaşmayı desteklemek için kendi parasını yatırım yapmaya istekli olduğunu bildirdi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.