Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Şehir devam Johnson Chase

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:40

Description

Blues’un geçen hafta reddedilen 22 yaşındaki kız için 5 milyon pound teklifi vardı ancak şu anda Teesside kıyafetiyle bir kez daha önemli ölçüde iyileştirilmiş bir teklifle iletişime geçtiği düşünülüyor.
Boro patronu Gordon Strachan, Johnson’un Pazartesi günü saat 15’lik transfer tarihinden sonra hala Riverside’da olmasını beklediğini açıkladı ancak başkan Steve Gibson, sezon sonunda kontrat dışı kalacak bir oyuncu için artan şartları azaltmak konusunda isteksiz olabilir.
Johnson, Cumartesi günü Bristol City tarafından galibiyetsiz bir berabere kalan Middlesbrough tarafında yer aldı.
Sunderland’da doğmuş olmasına rağmen Boro’nun yüksek beğenilen akademisinin bir ürünü olan Johnson, geçen sezon Premier Ligi’nden düştükten sonra kulüpte kaldı ve kulübün terfi için kendisinin bir parçası olacağı öngörülüyordu.
Bunun yerine, sonuçların Strachan’ın gelip gelmeyeceğini kanıtladığı için, Johnson, kendisini çok sayıda üst düzey kulüplerle ilişkili olarak buldu.
Ancak Boro yetkililerine geçen hafta Şehir’in sunduğu şeyleri duyma isteğini duyurduğu ve yalnızca Pazartesi gününün yaklaşmasıyla yoğunlaşacağı söyleniyor.
Santineler için Robinho’yu imzalayan kaydın çıkışı, City’in orta saha solunda bir alan yarattı, oysa Craig Bellamy ve Martin Petrov ile rekabet halinde kaldı.
Johnson’un Stewart Downing’in Aston Villa’ya olan yaz tatilinden önce Boro için sıklıkla yaptığı gibi, sağdaki oyun yetenekleri yöneticisi Roberto Mancini için bir varlık olacaktı.
Ve Pazar öğleden sonra Eastlands’daki Portsmouth’u dayamış bir üst dörtlü bir noktaya taşınan City, hızını korumak istiyor ve takımlarında yeterince derinliğe sahip olmamakla belirttikleri amacını kaçırmamaya kararlılar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.